Anonymní profil Three server – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Anonymní profil Three server – Programujte.comAnonymní profil Three server – Programujte.com

 

Příspěvky odeslané z IP adresy 80.250.29.–

Three server
Inzerce › Hledám programátora, C++
18. 12. 2012   #169063

Tak samozřejmě, Twinstar je u nás leader, to je bez debat. Ale rádi bychom, aby se s námi počítalo trochu jako s jeho konkurencí. Přece jenom zkušeností máme hodně a neustále se snažíme něco zdokonalovat a přilákat k nám nové hráče. Proto sháníme i nové posily do teamu. Nemůžeme nabídnout závratné honoráře, ale zajímavé zkušenosti a pěkný přírůstek do životopisu.

Three server
Inzerce › Hledám programátora, C++
17. 12. 2012   #169052

Dobrý den,

pro náš WoW free server hledáme C++ programátora. Nabízíme možnost získávat praktické zkušenosti s nejmodernějšími technologiemi naprosto zdarma a bez rizika. Práce v přátelském a mladém kolektivu, možnost zlepšovat své znalosti a dovednosti jak v IT tak ve WoW díky testovacímu serveru Chudák a možnost podílet se na dalších zajímavých projektech od testování nových revizí přes natáčení videí až po podílení se na mezinárodních projektech jako je projekt MythCore a výzkumech vedených nejen pod Masarykovou univerzitou v Brně.

Požadován je věk alespoň 17 let, znalost TrinityCore 2 (seznam příkazů), znalost SQL (SQL fixer) nebo C++ (Core fixer), ochota pomoci.

Email pro zasílání žádostí je chcidoteamu@3server.cz.

 

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032021 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý