Anonymní profil michelles – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Anonymní profil michelles – Programujte.comAnonymní profil michelles – Programujte.com

 

Příspěvky odeslané z IP adresy 90.183.64.–

michelles
CSS › WordPress Templaty
18. 3. 2013   #172982

Ahoj,

právě rozjíždíme nový obchod s WordPress templaty za skvělé ceny. Systém je klasický, jak ho znáte z dalších známých template webů - tedy možnost koupit jednotlivé templaty nebo si zaplatit předplatné a dostanete tak přístup ke všem produktům v nabídce (včetně nově přidávaných) po určitý čas. U nás je k dispozici šesti-měsíční a roční předplatné za 29,90 a 39,90 USD. Jednotlivé šablony se pak prodávají od 0,99 USD do 9.99 USD. Platba probíhá přes platební bránu kartou nebo lze využít PayPal.


[B]Co naše šablony umí[/B]
Nově přidané šablony jsou responsivní a jsou vybaveny Responsivním Parallax Sliderem. Každá šablona má propracované všechny možnosti použití, může tedy sloužit jako jednoduchá minisite, blog, informační web atd. Připravili jsme několik vlastních widgetů, shortcody, custom stránky a další. Všechny možnosti jsou detailně popsané na webu Themes4all.com a stránce Features.


[B]Množství šablon a vydávání nových[/B]
Do začátku máme v [URL="http://www.themes4all.com/themes/"]galerii [/URL]35 plně funkčních templatů a poměrně velké množství navržených (zatím třeba jen v psd, rozkódované, neodbugované atd. Plánujeme vydávat 2-3 nové šablony týdně. Pokud byste někdo měl zájem o náhledy rozpracovaných šablon, sledujte náš blog.

Ukázky podle nás zajímavých šablon:
[URL="http://www.themes4all.com/themes/tubus/"]Tubus [/URL]- osobní
[URL="http://www.themes4all.com/themes/19nineteen/"]19nineteen [/URL]- blogová
[URL="http://www.themes4all.com/themes/colorite/"]Colorite [/URL]- firemní


[B]Affiliate program[/B]
Pokud se vám líbí naše šablony a chcete vydělávat na internetu, pak určitě vyzkoušejte náš affiliate program, kde nabízíme 50% provizi z každého nákupu vámi přivedeného a zaregistrovaného kupujícího a to doživotně! [URL="http://www.themes4all.com/wp-login.php?action=register"]Registrace zde[/URL].


[B]BONUS[/B]: za registraci dostanete zdarma WordPress šablonu


Najdete nás na Themes4all.com

 

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý