Anonymní profil abcd – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Anonymní profil abcd – Programujte.comAnonymní profil abcd – Programujte.com

 

Příspěvky odeslané z IP adresy 83.240.78.–

abcd
Vzdělání › VUT FIT prijimaci zkouska
18. 4. 2014   #189416

1) Není ještě možnost zkusit další SCIO testy? (MAT nebo OSP). Hranice 60 percentil není tak vysoká. Nebo zkusit jinou z možností prominutí zkoušek.

2) SCIO nižší uznávat nebudou. Jedná se o možnost prominuté přijímacích zkoušek.

3) Nevím, jestli je hranice pro přijetí přes přijímací zkoušky, ale dnes je tendence nabrat co nejvíc a během prvního roku prosít.

4) Okruhem je středoškolská matematika. Co si pamatuju, tak testů bylo několik, takže obsah bude podobný. 

Vzdělání › Projekt management, co studo…
6. 4. 2013   #174529

Hm, škoda, že to tady hned umřelo... :(

Vzdělání › Projekt management, co studo…
23. 2. 2013   #171847

To je FIT VUT opravdu tak náročná? Zrovna od studentu FIT VUT je na internetu docela dost blogu a ne všechny se tváří tak, že by "24/7" nedělali nic jiného, ale je pravda, že mnozí si občas stěžují, že díky projektům není čas na nic.

Studenti FI MUNI blogy moc nepíšou, takže zase tam moc informací nemám. A navíc každý si to tam může udělat jak chce.

Na spoustě fórech se řeší FIT VUT x FI MUNI.

Na FI MUNI to asi bude lepší, vzhledem k tomu, co bych chtěla dělat. Ale prý je šíleně teoretická.

Ještě různé něco-informanické obory ekonomicko-manažerského typu jsou na MENDELU, ale to je asi jako FP VUT, ne-li horší. Takže to jsem vyřadila rovnou, stejně jako FP VUT. Tu jedině studovat jako druhou školu k nějaké jiné, spíše informaticky zaměřené, ale kdo ví, jak to bude se školným a poplatky za studium, ale hlavně, jak se to bude dát časově stíhat.

Souhlasím s tebou, Krocane, že žádný manager nemůže být dobrý, když neví nic o tom, co řídí. Právě proto nechci jít studovat jen management, ale právě něco, co je spíš informatika s nadechem managementu. 

FIT VUT mě láká. Už jen proto, že člověk se setká se vším možným (a ne nemyslím si, že by ve všem byl kdo ví jaký odborník). Ani mi nevadí, že managerské věci jsou až na magistrovi, ale docela se děsím toho, že bych nedělala nic jiného než projekty. 


Vzdělání › Projekt management, co studo…
21. 2. 2013   #171778

Ahoj, 

chtěla bych být projektovou managerkou v IT (případně dělat něco podobného). Programovat úplně nechci, i když něco jsem lehce na škole oťukla a bylo to docela zajimavé, ale příjde mi to pro holku docela divné. Možná je to jen dáno společností, třeba mi to za chvíli přijde normální. 

Příští rok budu končit gymnázium, takže mám ještě docela dost času (i když ono to uteče jako voda) na rozhodnutí. Ale ptám se už teď, budu volit volitelné předměty (povinné), tak ať mi k něčemu jsou.

Studovat bych chtěla v Brně. 

Nevím, jestli je nejlepší zvolit školu přímo zaměřenou na informatiku - FIT VUT, FI MUNI nebo něco jiného.

FIT VUT má jen jeden bakalářský obor (informační technologie). Užší specializace je až na magistrovi. Mě asi zatím nejbližší - management a informační technologie. 

Tím, že je jen jeden Bc obor, tak mám zase šanci vyzkoušet různé věci.

FI MUNI má velké množství různých oborů a navíc možnost hlásit se na jakékoliv další předměty i z jiných fakult. Ale říká se, že je velmi teoretická. 

Dívala jsem se ještě na FP VUT (fakulta podnikatelská), ale vzhledem k tomu, že znám několik lidí, kteří ji studují při jiné fakultě VUT, tak to asi nemá moc úroveň.


Kterou školu byste mi doporučili vy? 

Předem díky.

 

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032022 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý