Anonymní profil Josef – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Anonymní profil Josef – Programujte.comAnonymní profil Josef – Programujte.com

 

Příspěvky odeslané z IP adresy 2a07:8d84:800:325f:f964:1d75:5f85:6d11...–

Josef
MS SQL › Periodické čtení z loratechs…
12. 2. 2019   #383074

Ahoj, potřeboval bych poradit, jak vyřešit můj problém. V mém projektu mám několik aplikací. Aplikaci na platformě applu, webovou aplikaci, Loratech server a SQL server. Mým úkolem je v apple aplikaci zadat příkaz pro vytvoření nějakého "okna," nebo "view"(to právě nevím) v SQL serveru, který se pak připojí na loratech server a bude z něj periodicky číst nová příchozí data, například každé 2 minuty. Ty se pak z tohoto SQL serveru mají odesílat do webové aplikace, kde budou znázorněny, vypsány.

Zkusil jsem: Bohužel co se týše SQL problematiky jsem naprostý amatér a zatím jsem našel jen něco jako "indexed views" ale netuším, jestli je tohle ta správná cesta.

Chci docílit: Problém je i v tom, že těchto "oken" budu potřebovat spoustu, respektive při každém příkazu z apple aplikace potřebuji vytvoření nového "okna."

Takže má otázka je, existuje nějaká takováhle funkce, která by dokázala periodicky zasílat příkazy pro čtení z jiného serveru, kde ty příkazy a spojení s databází jsou psané v jazyce python?

Budu rád i za jakýkoliv odkaz, kde bych si dočetl více.

Předem děkuji.

 

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032022 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý