Anonymní profil Karl – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Anonymní profil Karl – Programujte.comAnonymní profil Karl – Programujte.com

 

Příspěvky odeslané z IP adresy 213.235.86.–

Karl
PHP › jak uložit hodnotu <span cla…
6. 3. 2019   #383217

Děkuji za radu. JJ, prestashop 1.6. Bohužel v ní ale nemůžu mít nastaveno stejnou částku dopravného zdarma pro všechny dopravce. Tzn. že freeshipping je 0. Pokud tam zadám tento kód (bez podmínky), stejně se nic nezobrazí (ani popisek):

<span class="freeshipping"> {l s='Do dopravneho zdarma zbyva' mod='blockcart'} <span class="ajax_cart_free_shipping">{$free_shipping}</span> </span>

Vím, že je to amaterské, ale nemám problém zadat hodnotu dopravného zdarma (1000) přímo do kódu. Pokud by se v budoucnu měnil, vím, kde všude to mám v kódu opravit:-) Potřeboval bych proto upravit tento kód, aby to fungovalo:


<span class="ajax_block_products_total">
{if $cart_qties > 0}
{convertPrice price=1000-$cart->getOrderTotal(false, Cart::ONLY_PRODUCTS)}
{/if}
</span>

Karl
PHP › jak uložit hodnotu <span cla…
4. 3. 2019   #383209

Děkuji za rady.
Jedna se o e-shop a php soubor s příponou tpl. Pokud napíšu <span class="ajax_block_products_total">, vypíše se mi na stránce hodnota zboží v košíku bez dopravného. A já bych chtěl, aby se na stránce odpočitavala částka pro dopravné zdarma (Nakupte ještě za x Kč a dopravu budete mít zdarma). Výpočet asi takto nějak stručně: $dopravazdarma=1000-"ajax_block_products_total"
Samozřejmě by to ještě bylo ošetřeno podmínkou, že pokud hodnota zboží překročí hranici dopravného zdarma, odpočet se nebude zobrazovat. 

 

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032020 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý