To Laik : Myslím že existuje něco i ve VB2008EE. Zkus z menu Project > Project Properties na záložce Publish klikni na Publish Wizard. Jak proklikáš tohoto průvodce tak ti z toho vyleze setup.exe.
Příspěvky odeslané z IP adresy 85.160.96.–
Martin
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
To Laik : Myslím že existuje něco i ve VB2008EE. Zkus z menu Project > Project Properties na záložce Publish klikni na Publish Wizard. Jak proklikáš tohoto průvodce tak ti z toho vyleze setup.exe.

© 2003–2026 Programujte.com