Anonymní profil ovi – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Anonymní profil ovi – Programujte.comAnonymní profil ovi – Programujte.com

 

Příspěvky odeslané z IP adresy 78.99.54.–

JavaScript, AJAX, jQuery › Pomoc s JavaScriptom - potre…
23. 3. 2009   #97814

už som sa aj registroval, aby mi chodila e-mail notifikácia, ale ako pozerám, tak kým mi tu príde pomoc, tak už bude asi neskoro :-( [chcel som tým naznačiť, že je tu dosť mŕtvo]

ovi
JavaScript, AJAX, jQuery › Pomoc s JavaScriptom - potre…
23. 3. 2009   #97797

Ahojte, trápi ma jeden problém, neviem JavaScript a jeden chlapík ma poprosil, aby som mu spravil galériu kombináciou dvoch galérií.

Potrebujem spojiť túto galériu (http://finnrudolph.de/ImageFlow/Introduction - ImageFlow) s http://www.huddletogether.com/projects/lightbox2/ - LightBox-om.

Ak viete niekto pomôcť... Ide asi tak o toto:

LightBox funguje len na a href="" rel=""... A ten ImageFlow zase berie len img tagy vo vopred preddefinovanom dive. Pozeral som tie dva scripty dlho dlho, asi 3 hodiny, ale so svojimi vedomosťami som sa ďalej nedostal. Potreboval by som alebo LightBox prerobiť tak, aby reagoval na OnClick na IMG v danom DIV-e, alebo naopak aby ten ImageFlow bral aj LINKY typu A (v html). Jediné, čo sa mi podarilo bolo prepísať v LightBoxe, aby to reagovalo aj na IMG, ale otvorí obrázok aj tak v novom okne...

Jednoducho, chcem, aby to fungovalo tak, že keď kliknem na obrázok v galérii, nech mi ho otvorí v tom LiteBox-e. Ak viete pomôcť, prosím napíšte mi e-mail, alebo sa ozvite na ICQ: 292 012 353. Vopred veľmi pekne ďakujem :-)

 

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý