Hitman - codename 47
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Hitman - codename 47Hitman - codename 47

 
Hledat
Vybavení pro Laser Game
Laser Game Brno

Hitman - codename 47

Google       Google       14. 6. 2005       10 216×

Návod na hru Hitman - codename 47.

Reklama
Reklama

Level 1 - Training

Po probuzení v místnosti projděte další místnost, kde se převlečte a projděte dveřmi naproti, kde přelezte na druhou stranu. Projděte dveřmi a dejte se pravou stranou do výtahu. Vyjeďte do "Basement 3", kde vystupte a vejděte do dveří po pravé straně. Zde si můžete vzít z vozíku nůž a strunu pro vyzkoušení útoků. Projděte do střelnice. Zde si vezměte pár zbraní a nábojů a vyzkoušejte si střelbu na terče. V další místnosti si můžete vzít Uzi a zastřílet si na terče. Potom vyjeďte do "Basement 2", kde si můžete vyzkoušet střelbu z brokovnice, AK103 a sniperky (zoom 5 a 2). Vyjeďte výtahem do "Basement 1" a zneškodněte hlídače, za kterého se převlékněte ("Take the clothes"). Se schovanými zbraněmi se vydejte do další místnosti a počkejte si na otevření mříží. Zde projděte do dalšího levelu.

Level 2 - Kowloon Traids In Gang War

Dejte se rovně po ulici a druhou uličkou doprava, na křižovatce opět doprava. U červeného domu (křižovatky) se dejte doleva a první uličkou doprava. Vyjeďte výtahem na střechu, tam si složte sniperku a počkejte na rudého draka (Red Dragon) z druhé limuzíny a odstřelte ho u sochy v parku. Až přiletí helikoptéra, zabijte chlápka s M60. Sjeďte výtahem dolů a utíkejte na začátek levelu k autu.

Level 3 - Ambush at The Wang Fou Restaurant

Jděte před vchod do restaurace a počkejte, až přijede auto. Po příjezdu auta sledujte šoféra a uškrťte (podřízněte) ho u kanálu (poté, co z pravé strany projde civilista). Mrtvolu hoďte do kanálu, kde se za něj převlékněte. Dojděte k limuzíně, do které umístěte "Car bomb" (ze strany šoféra). Po nastoupení gangu v modrém do auta vyhoďte auto do vzduchu. Dojděte na roh ulice a zabijte čtyři členy gangu v modrém. Vraťte se ke svému autu.

Level 4 - The Massacre at Cheung Chau Fish Restaurant

Od auta se dejte ulicí doleva, vejděte do restaurace a vyžádejte si u barmana klíč od WC. Vyjděte z restaurace doprava a na konci ulice opět doprava. Tam počkejte na červeného draka (Red Dragon), sledujte ho na kraj ulice a tam ho zabijte. Mrtvolu hoďte do kanálu v pravé uličce. Skočte za ním, převlékněte se za něj a seberte mu medailon. Vračte se k restauraci, obejděte ji zezadu a vnikněte oknem na WC. Vyndejte si barettu 92, otevřete dveře a zabijte kapitána. V restauraci zahoďte (položte) medailon od červeného draka a opět utíkejte na začátek mise ke svému autu.

Level 5 - The Lee Hong Assassination

Jděte do restaurace a vejděte do baru. Zde si promluvte s barmanem a vezměte si od něho lístek. Projděte vchodem, ve kterém nejsou dveře, a projděte úzkými dveřmi. Pokračujte dveřmi na pravé straně, otevřete další dveře a projděte dalšími dveřmi s "tlusťochem" do další místnosti se schody, kde uškrťte chlápka v černém. Stáhněte ho po schodech ke květináčům (vázám) a tam se za něho převlečte (můžete si vzít i jeho pistoli). Vyjděte po schodech nahoru, kde si promluvte s "hrbatou babou" a sledujte "šlapku" do jejího pokoje, zde si s ní promluvte a poté ji sledujte. Na střeše vylezte napravo po žebříku, po animaci ji opět následujte a u železných vrat si s ní znovu promluvte. Po další animaci získáte kód k trezoru. Na dvoře se dejte jedněmi ze tří dveří po levé straně do kuchyně, ze které se dostanete do podzemí vlevo. Nikoho si zde nemusíte všímat (ale můžete - ratatatata). Běžte rovně, vpravo, vlevo, přejděte přes most, stoku, vyšlapte schody, vyjeďte výtahem do "Basement 2" (nebo druhým výtahem do "1st Floor"). Ocitnete se v budově, kde je Lee Hong, kterého zabijte (první patro). Vyvražděte zbytek bodyguardů včetně "tlusťocha" v červeném kimonu. Po zabití všech bodyguardů se dejte zpět až po stoku ("Basement 1"). Odtud běžte rovně, otevřete dřevěné dveře, zahněte doprava, po schodech dolů, rovně, doleva, rovně, v místnosti s dřevěnými dveřmi osvoboďte amerického vězně (nesmíte ho zabít). Vraťte se zpět až k dřevěným dveřím, které otevřete a jděte rovně, otevřete další dveře, dejte se doleva k výtahu. Výtahem vyjeďte do "VIP Area", kde je jeden ze čtyř trezorů. Druhý se nachází v "Guard Quarters", třetí u hrbaté baby a čtvrtý je nalevo od "tlusťocha" ve velké kulaté místnosti. V jednom z těchto trezorů najděte "sošku", kterou odneste prodavači v "Herbal Shop" (naproti přes místnost od barmana). Přes kuchyň se opět vydejte do budovy, kde byl Lee Hong, a jděte do dveří napravo od výtahu, sjeďte výtahem dolů a nasedněte do člunu. Pokud nenajdete Lee Honga ve svém baráku, tak ho na 100% najdete v restauraci (u Herbal Shopu).

Level 6 - Find The U'wa Tribe

Jděte rovně až narazíte na sochu ukazující směr, nebo podle mapy k "hnědé kružnici". U letadla všechny zabijte a seberte sošku. Dojděte k mostu, na kterém osvoboďte Indiána a pak ho sledujte a ochraňujte před kulkami cestou do vesnice. Ve vesnici nesmíte mít vytaženou zbraň, ale sošku z letadla. Ve vesnici najděte velký dům, před kterým stojí náčelník s ostatními obyvateli. Nakonec si promluvte s náčelníkem (Apačů). Dodatek: převlékněte se za vojáka s jakoukoliv hodností.

Level 7 - The Jungle God

V tomto levelu nesmíte zabít žádného Indiána. Z mostu se vydejte rovně, až narazíte na vojáky, které zabijte. Buďto zabijte divokého vepříka a obětujte ho pumě na krvavém podnose, zabijte pumu oběhněte ji a projděte skulinou ve skále.

Level 8 - Say Hallo to my Little Friend

Hned po animaci si vemte vestu a nůž z dřevěné bedny. Obejděte základnu z levé nebo pravé strany. Obejděte závoru. Najděte velký bílý dům a pronikněte do něj. Vyjděte po schodech do prvního patra, kde otevřete velké dvojité dveře a s pauzami zabijte drogového bosse. Po jeho zlikvidování vezměte ze stolu bombu a utíkejte ji dát do tajné chemické laboratoře, která se nachází v levém horním rohu na mapě. Bombu položte na bedny s trhavinami a odpalte ji z bezpečné vzdálenosti (za schody). Jděte do hangáru, kde nastartujte letadlo a hurá pryč.

Level 9 - Traditions of the Trade

Po animaci vejděte do hotelu, promluvte si s recepčním a vezměte si dva lístky. Vedle schodů se dejte pravými dveřmi do šatny, vlezte do úplně pravé kabinky a vezměte si "trencle" a ze saka strunu, kterou schovejte. Varianty: Utopit tlouštíka v bazénu, a až přiběhne baba, uškrtit strunou. Otočit kohoutkem vedle sauny a tím udusit tlouštíka. Mrtvole vezměte klíč "X-Ray". Jděte se zpět převléknout, vyjděte po schodech do 1. patra a najděte klíč od pokoje (ve dveřích, zapomněl si ho tam uklízeč). Jděte po chodbě, projděte několika dveřmi a vejděte do pokoje č. 201. Vyjděte na balkón, počkejte, až vyleze a zase zaleze ochranka a přeskočte na jeho balkón. Uškrťte ho strunou. Ze stolku si vemte všechny věci, do ruky pistoli s tlumičem a zastřelte dalšího tlouštíka v koupelně. Vezměte si od ochranky šaty a do ruky kufr, který stojí u skříně. Odhoďte pistole a otevřete dveře, kde nasaďte visačku "prosím nerušit". S kufrem přeskočte zpět do pokoje č. 201 a vyjděte z něho ven. Naproti pokoji projděte velkými dveřmi a nastupte do výtahu, jeďte do 2. patra. Najděte východ na střechu a běžte k otevřenému oknu na druhé straně. Vejděte dovnitř a uškrťte další ochranku. Projděte dveřmi, otevřete další dveře za pomocí klíče a složte bombu do kufru. A co nejrychleji do přízemí, k hlavním schodům. Vběhněte do pravých dveří a proběhněte do kuchyně, až na konec, a hurá pryč do auta.

Level 10 - Gunrunner's Paradise

U kolejí počkejte na jednoho člena gangu, kterého uškrťte nebo podřízněte a poté se za něj převlečte a přehoďte výhybku. Projděte "otevřeným plotem". Jděte vedle kolejí ve směru jízdy (rovně) a po levé straně do otevřených dveří v plotě. Pokračujte dozadu až do "KinkyCola" baru, kde si promluvte s tanečnicí (v pokoji nalevo od vchodu do baru). Jděte s ní ven a počkejte než odláká stráž od auta. Jakmile uvidíte, že vás nikdo nevidí, použijte na auto "GPS Transmitter". Po odjezdu auta si vemte do rukou "GPS Receiver", kterým poznáte, kam auto odjelo. Až auto najdete, vyndejte z něj "GPS Transmitter" a vystřílejte zbytek gangu včetně psů. Ve skladišti dejte do kufru "GPS Transmitter" a počkejte u kufru na Ivana. Po převzetí kufru si dejte do rukou "GPS Receiver".

Level 11 - Plutonium Runs Loose

Vyjděte po žebříku a opatrně se zezadu přibližte ke strážnému. Zabijte ho, odtáhněte tělo za roh, seberte zbraň a šaty. Dojděte k hlavní bráně, kterou můžete projít pouze s nějakým členem gangu ve stejném směru, nebo je můžete všechny (6) zabít. Projděte bránou a dejte se k další napravo. U domu blízko brány si počkejte na strážné, které oba uškrťte. Od brány jděte podél plotu, zabijte další dva strážné, tři psy a další dva strážné. Jděte podél levého plotu, na konci zabijte psa, pokračujte podél kolejí, které zatáčejí později doprava. Další bránou zatím neprocházejte, ale běžte dál podle vody (rovně). Cestou zabijte tři psy a dojděte ke kamiónu, kde zabijte dalšího, vejděte do auta (přívěsu) a zde seberte : Car Bomb pistole MP5SD (samopal s tlumičem) a W2000 (sniper). Vraťte se zpět k poslední bráně, kterou nyní projděte. Projděte další branou, jděte po kolejích rovně a potom doleva. Po levé straně je auto, na které použijte "Car Bomb" a všechny vyvražděte. Jděte na loď, kde se dostaňte do dolního patra (sklad). Tam najděte schody, které vedou dolů, zde zabijte všechny (3) muže v bílém tričku. Jděte dál do místnosti, kde musíte zneškodnit bombu. Dojděte ke kapitánovi, který je v řídící věži. Vyplujte.

Level 12 - The Setup

Po animaci se dejte do domu, kde si promluvte s vrátným, počkejte až, vám otevře dveře. Dejte se do dveří naproti, po schodech nahoru, zde si vezměte MP5 a vraťte se zpět. Vyjděte po schodech nahoru, projděte dveřmi, v kulaté místnosti dalšími dveřmi naproti, potom dveřmi napravo, zde zabijte doktora, převlékněte se za něj a seberte ze zdi klíč. Nyní dojděte podle mapy do TV Room (z prvního patra schody do druhého patra). V TV Room seberte antidote a vyléčte s ním pacienta na židli. Sledujte ho až k výtahu, zde s ním vyjeďte nahoru. Projděte velkými dveřmi naproti, dalšími naproti a dolů po schodech. Tam projděte dalšími velkými dveřmi a v kulaté místnosti chodbou doleva, doprava a po schodech dolů.

Level 13 - Meet Your Brother

Na začátku zabijte strážného, ze skříňky si vezměte brokovnici. Dejte se chodbou rovně, na konci otevřete mříže a zabijte dalšího strážného. Zde si ve skříňce vezměte MP5ku, náboje a vestu. Nyní musíte zabít 10 naklonovaných nepřátel. Po skončení tohoto boje odtáhněte jednu mrtvolu do "prosklené místnosti" a šlápněte na "podrážky" (s mrtvolou v ruce). Projděte dveřmi a jednou dobře mířenou ranou do hlavy pošlete profesora do věčných lovišť. Vychutnejte si závěrečnou animaci.

×Odeslání článku na tvůj Kindle

Zadej svůj Kindle e-mail a my ti pošleme článek na tvůj Kindle.
Musíš mít povolený příjem obsahu do svého Kindle z naší e-mailové adresy kindle@programujte.com.

E-mailová adresa (např. novak@kindle.com):

TIP: Pokud chceš dostávat naše články každé ráno do svého Kindle, koukni do sekce Články do Kindle.

2 názory  —  2 nové  
Hlasování bylo ukončeno    
0 hlasů
Google
(fotka) Tomáš VinduškaEx-programátor a admin, programuje v PHP a MySQL.
Web    

Nové články

Obrázek ke článku Hybridní inteligentní systémy 2

Hybridní inteligentní systémy 2

V technické praxi využíváme často kombinaci různých disciplín umělé inteligence a klasických výpočtů. Takovým systémům říkáme hybridní systémy. V tomto článku se zmíním o určitém typu hybridního systému, který je užitečný ve velmi složitých výrobních procesech.

Reklama
Reklama
Obrázek ke článku Jak vést kvalitně tým v IT oboru: Naprogramujte si ty správné manažerské kvality

Jak vést kvalitně tým v IT oboru: Naprogramujte si ty správné manažerské kvality

Vedení týmu v oboru informačních technologií se nijak zvlášť neliší od jiných oborů. Přesto však IT manažeři čelí výzvě v podobě velmi rychlého rozvoje a tím i rostoucími nároky na své lidi. Udržet pozornost, motivaci a efektivitu týmu vyžaduje opravdu pevné manažerské základy a zároveň otevřenost a flexibilitu pro stále nové výzvy.

Obrázek ke článku Síla týmů se na home office může vytrácet. Odborníci radí, jak z pracovních omezení vytěžit maximum

Síla týmů se na home office může vytrácet. Odborníci radí, jak z pracovních omezení vytěžit maximum

Za poslední rok se podoba práce zaměstnanců změnila k nepoznání. Především plošné zavedení home office, které mělo být zpočátku jen dočasným opatřením, je pro mnohé už více než rok každodenní realitou. Co ale dělat, když se při práci z domova ztrácí motivace, zaměstnanci přestávají komunikovat a dříve fungující tým se rozpadá na skupinu solitérů? Odborníci na personalistiku dali dohromady několik rad, jak udržet tým v chodu, i když pracovní podmínky nejsou ideální.

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032023 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý