AOpen a Elektronka
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

AOpen a ElektronkaAOpen a Elektronka

 
Hledat
Vybavení pro Laser Game
Spuštěn Filmový magazín
Laser Game Brno
Pergoly a střechy Brno

AOpen a Elektronka

Google       Google       7. 6. 2005       10 415×
Reklama
Reklama

Základní deska AOpen s elektronkovým zesilovačem. Prve jsem hledal, jestli to náhodou není aprílový článek. Pak sem vlezl na stránky AOpen a ona to je pravda. Tato deska je vytvořena pro procesory Intel Pentium 4. Elektronka byl použita z toho důvodu, že poskytuje velmi kvalitní zvukový výstup. Ovšem její spotřeba už je druhá stránka věci.

Trochu mě zaráží použití zvukového kodeku na desce. Při použití elektronky bych čekal spíš něco trochu kvalitnější, než Realtek AC'97 CODEC.

Nevím ale jak je to s napájením - buď bude potřeba opravdu silný zdroj nebo nějaké přídavné napájení. Vakuové elektronky se používají i v dnešních zesilovačích, ale ne pro normální smrtelníky, protože ceny těchto HiTech zesilovačů jsou v řádech několika desítek tisíc. Elektronky totiž dávají opravdu kvalitní zvuk, ovšem pro nás, obyčejné lidi, je rozdíl téměř nepostřehnutelný, obzvláště, pokud je zdrojem soubor formátu Mp3. Rozdíl pozná jen zkušený audiofil, který přehrává jen nekomprimovanou, vysoce kvalitní hudbu na stotisícových repro soupravách s dokonalou zvukotechnikou, který si hudby nejvíce užívá ve své vlastní vypolstrované a odhlučené poslechové místnost. Nevím, do jaké míry se společnosti AOpen tento krok vydařil, každopádně si myslím, že si své kupce najde, ale mnoho jich nejspíš nebude.

Už jen pár doplňujících obrázků:

Odkaz na stránky AOpen

http://english.aopen.com.tw/products/mb/ax4b-533tube.htm

A odkaz na stránku o zesilovači, který využívá elektronek použitých společností AOpen

http://www.gmx.cz/r_pathos.htm

×Odeslání článku na tvůj Kindle

Zadej svůj Kindle e-mail a my ti pošleme článek na tvůj Kindle.
Musíš mít povolený příjem obsahu do svého Kindle z naší e-mailové adresy kindle@programujte.com.

E-mailová adresa (např. novak@kindle.com):

TIP: Pokud chceš dostávat naše články každé ráno do svého Kindle, koukni do sekce Články do Kindle.

1 názor  —  1 nový  
Hlasování bylo ukončeno    
0 hlasů
Google
(fotka) Jiří ChytilAutor programuje ve VB, zajímá se o elektrotechniku, studuje na SOŠ Elektrotechnické - obor číslicová technika.
Web    

Nové články

Obrázek ke článku Jak vést kvalitně tým v IT oboru: Naprogramujte si ty správné manažerské kvality

Jak vést kvalitně tým v IT oboru: Naprogramujte si ty správné manažerské kvality

Vedení týmu v oboru informačních technologií se nijak zvlášť neliší od jiných oborů. Přesto však IT manažeři čelí výzvě v podobě velmi rychlého rozvoje a tím i rostoucími nároky na své lidi. Udržet pozornost, motivaci a efektivitu týmu vyžaduje opravdu pevné manažerské základy a zároveň otevřenost a flexibilitu pro stále nové výzvy.

Reklama
Reklama
Obrázek ke článku Síla týmů se na home office může vytrácet. Odborníci radí, jak z pracovních omezení vytěžit maximum

Síla týmů se na home office může vytrácet. Odborníci radí, jak z pracovních omezení vytěžit maximum

Za poslední rok se podoba práce zaměstnanců změnila k nepoznání. Především plošné zavedení home office, které mělo být zpočátku jen dočasným opatřením, je pro mnohé už více než rok každodenní realitou. Co ale dělat, když se při práci z domova ztrácí motivace, zaměstnanci přestávají komunikovat a dříve fungující tým se rozpadá na skupinu solitérů? Odborníci na personalistiku dali dohromady několik rad, jak udržet tým v chodu, i když pracovní podmínky nejsou ideální.

Obrázek ke článku Konference: Moderní informační systémy podporují automatizaci

Konference: Moderní informační systémy podporují automatizaci

Současná situace v šíření onemocnění Covid-19 klade na řadu firem nové nároky a mnohé z nich jsou nyní více než kdy jindy závislé na nejmodernějších informačních technologiích. Proto i v oblasti podnikových informačních systémů vidíme rostoucí důraz na automatizaci nebo na důslednou integraci. Také o těchto trendech se bude mluvit na konferenci Firemní informační systémy, která se koná 24.9.2020 v pražském Kongresovém centru Vavruška na Karlově náměstí.

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032023 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý