Český Telecom - rychlejší internet
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Český Telecom - rychlejší internetČeský Telecom - rychlejší internet

 
Hledat
Vybavení pro Laser Game
Spuštěn Filmový magazín
Laser Game Brno
Pergoly a střechy Brno

Český Telecom - rychlejší internet

Google       Google       28. 1. 2006       11 155×
Reklama
Reklama

eský telecom díky nové velkoobchodní nabídce zvýší rychlost koncovým zákazníkům ADSL až na čtyřnásobek původní rychlosti - při zachování cen.

Nejnižší rychlost tak bude 512 Kb/s namísto nynějších 128 Kb/s. Krom toho nabízí další tarify Ideal(2 Mb/s) a Maxi (4 Mb/s), za kterou si CT účtuje 1427 Kč.
Poté se objevili další změny v přeneseném datovém objemu - k běžně používanému FUP se ještě změní původní týdenní cyklus na měsíční. Na tuto nabídku Telecomu zareagovali samozřejmě i ostatní operátoři a začali tak zlevňovat svoje služby.

Za verzi 512 Kb/s zaplatí koncový zákazník rovných 475 Kč, což není nikterak vysoká částka.

Karneval taktéž navyšuje - momentálně testuje rychlost 30Mb/s
„Testujeme možnosti sítě při vysokých rychlostech. Na kvalitu připojení to samozřejmě nemá žádný vliv,“ řekl Tomáš Kordík, produktový manažer Karneval Media. Jejich tarif Turbo taktéž čeká navýšení rychlosti - o 50 až 100 %. Zároveň začal Karneval poskytovat digitální vysílání ve své síti - DigiTv. Digitální vysílání po kabelových rozvodech (DVB-C) je dostupné zatím v Chomutově, Jirkově a Ústí nad Labem, nyní budou služby k dispozici po celých severních Čechách, v Praze, v Kralupech a Neratovicích. V průběhu prvního čtvrtletí roku 2006 se pak rozšíří i v dalších městech, například v Plzni, Rokycanech, Chebu a Sokolově.

×Odeslání článku na tvůj Kindle

Zadej svůj Kindle e-mail a my ti pošleme článek na tvůj Kindle.
Musíš mít povolený příjem obsahu do svého Kindle z naší e-mailové adresy kindle@programujte.com.

E-mailová adresa (např. novak@kindle.com):

TIP: Pokud chceš dostávat naše články každé ráno do svého Kindle, koukni do sekce Články do Kindle.

2 názory  —  2 nové  
Hlasování bylo ukončeno    
0 hlasů
Google
(fotka) Lukáš ChurýLukáš je šéfredaktorem Programujte, vyvíjí webové aplikace, fascinuje ho umělá inteligence a je lektorem na FI MUNI, kde učí navrhovat studenty GUI. Poslední dobou se snaží posunout Laser Game o stupeň výše a vyvíjí pro něj nové herní aplikace a elektroniku.
Web     Twitter     Facebook     LinkedIn    

Nové články

Obrázek ke článku Jak vést kvalitně tým v IT oboru: Naprogramujte si ty správné manažerské kvality

Jak vést kvalitně tým v IT oboru: Naprogramujte si ty správné manažerské kvality

Vedení týmu v oboru informačních technologií se nijak zvlášť neliší od jiných oborů. Přesto však IT manažeři čelí výzvě v podobě velmi rychlého rozvoje a tím i rostoucími nároky na své lidi. Udržet pozornost, motivaci a efektivitu týmu vyžaduje opravdu pevné manažerské základy a zároveň otevřenost a flexibilitu pro stále nové výzvy.

Reklama
Reklama
Obrázek ke článku Síla týmů se na home office může vytrácet. Odborníci radí, jak z pracovních omezení vytěžit maximum

Síla týmů se na home office může vytrácet. Odborníci radí, jak z pracovních omezení vytěžit maximum

Za poslední rok se podoba práce zaměstnanců změnila k nepoznání. Především plošné zavedení home office, které mělo být zpočátku jen dočasným opatřením, je pro mnohé už více než rok každodenní realitou. Co ale dělat, když se při práci z domova ztrácí motivace, zaměstnanci přestávají komunikovat a dříve fungující tým se rozpadá na skupinu solitérů? Odborníci na personalistiku dali dohromady několik rad, jak udržet tým v chodu, i když pracovní podmínky nejsou ideální.

Obrázek ke článku Konference: Moderní informační systémy podporují automatizaci

Konference: Moderní informační systémy podporují automatizaci

Současná situace v šíření onemocnění Covid-19 klade na řadu firem nové nároky a mnohé z nich jsou nyní více než kdy jindy závislé na nejmodernějších informačních technologiích. Proto i v oblasti podnikových informačních systémů vidíme rostoucí důraz na automatizaci nebo na důslednou integraci. Také o těchto trendech se bude mluvit na konferenci Firemní informační systémy, která se koná 24.9.2020 v pražském Kongresovém centru Vavruška na Karlově náměstí.

Reklama autora

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032023 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý