Rapidshare.de Premium zdarma
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Rapidshare.de Premium zdarmaRapidshare.de Premium zdarma

 

Rapidshare.de Premium zdarma

Google       Google       16. 5. 2006       118 840×

Chcete stiahnuť viacej veci zaradom na stránke pre upload, ale nedarí sa vám lebo čas medzi sťahovaním je okolo 50 minút? Chcete mať Premium account zadarmo? Žiaden problém.

Reklama
Reklama

Akonáhle vám naskočí „počkajte 50 minút“, stiahnite si program HIDE IP. Prečo práve tento program? Jednoduchá odpoveď: Ako zisti server, že ste sťahovali predtým? Tak, že sa budú zhodovať IP adresy, ktoré sa zapisujú po každom stiahnutí. Keď z adresy napríklad 123.123.233.233 ste sťahovali, tak s tej adresy môžete ďalej sťahovať len po určitom čase. Čo ak si zmeníte IP? No to, že server nebude vidieť vašu IP, ale inú, ktorú si našiel program HIDE IP, napríklad budete mať 144.154.2.25. Funguje to cez proxy. Potom z inou IP môžete sťahovať, po každom stiahnutí si zmeňte IP, aby sa v zázname nezhodovali.

Ak neviete v programe HIDE IP pracovať, tu je kratší návod na zmenu IP: Otvorte program HIDE IP, vpravo dole sa vám zobrazí mala zemeguľa, na ňu kliknite pravým a dajte Change proxy. Potom sa bude točiť, až kým nenájde nejakú IP, cez ktorú budete surfovať. Keď nájde, naskočí vám, akú mate novu IP. Potom už len spustite Internet Explorer a choďte na rapidshare.de a sťahujte bez obmedzenia, po stiahnutí si znovu zmeňte IP adresu, a môžete sťahovať znovu :-)

Funguje to len cez Explorer!

×Odeslání článku na tvůj Kindle

Zadej svůj Kindle e-mail a my ti pošleme článek na tvůj Kindle.
Musíš mít povolený příjem obsahu do svého Kindle z naší e-mailové adresy kindle@programujte.com.

E-mailová adresa (např. novak@kindle.com):

TIP: Pokud chceš dostávat naše články každé ráno do svého Kindle, koukni do sekce Články do Kindle.

Hlasování bylo ukončeno    
0 hlasů
Google
Autor sa venuje tvorbe web stránok pomocou PHP. Zaujíma sa tiež o 2D/3D grafiku.

Nové články

Reklama
Reklama
Obrázek ke článku VMware rozšiřuje portfolio cloudových služeb

VMware rozšiřuje portfolio cloudových služeb

VMware dnes představilo rozšíření portfolia svých cloudových služeb. Smyslem novinek je pomoci zákazníkům lépe zvládat rizika a náročnost současného provozování různých cloudových prostředí a zároveň zajistit konzistentní řízení provozu IT od datového centra po cloud.

Obrázek ke článku Největší český hackathon vypukne o víkendu 6.-8. dubna 2018 v Praze

Největší český hackathon vypukne o víkendu 6.-8. dubna 2018 v Praze

Největší český hackathon vypukne o víkendu 6.-8. dubna 2018 v DigiLab ŠKODA AUTO v pražských Holešovicích. Mezinárodní týmy programátorů a inovátorů se letos zaměří na zlepšení mobility. Po celé tři dny budou bez minuty spánku řešit například témata carsharingu, autonomních vozidel, elektromobility, zlepšení ovzduší ve městech apod. Nově se představí i týmy složené z malých dětí.

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032018 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý