Rapidshare.de Premium zdarma
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Reklama
Reklama

Rapidshare.de Premium zdarmaRapidshare.de Premium zdarma

 

Rapidshare.de Premium zdarma

Google       Google       16. 5. 2006       117 395×

Chcete stiahnuť viacej veci zaradom na stránke pre upload, ale nedarí sa vám lebo čas medzi sťahovaním je okolo 50 minút? Chcete mať Premium account zadarmo? Žiaden problém.

Reklama
Reklama

Akonáhle vám naskočí „počkajte 50 minút“, stiahnite si program HIDE IP. Prečo práve tento program? Jednoduchá odpoveď: Ako zisti server, že ste sťahovali predtým? Tak, že sa budú zhodovať IP adresy, ktoré sa zapisujú po každom stiahnutí. Keď z adresy napríklad 123.123.233.233 ste sťahovali, tak s tej adresy môžete ďalej sťahovať len po určitom čase. Čo ak si zmeníte IP? No to, že server nebude vidieť vašu IP, ale inú, ktorú si našiel program HIDE IP, napríklad budete mať 144.154.2.25. Funguje to cez proxy. Potom z inou IP môžete sťahovať, po každom stiahnutí si zmeňte IP, aby sa v zázname nezhodovali.

Ak neviete v programe HIDE IP pracovať, tu je kratší návod na zmenu IP: Otvorte program HIDE IP, vpravo dole sa vám zobrazí mala zemeguľa, na ňu kliknite pravým a dajte Change proxy. Potom sa bude točiť, až kým nenájde nejakú IP, cez ktorú budete surfovať. Keď nájde, naskočí vám, akú mate novu IP. Potom už len spustite Internet Explorer a choďte na rapidshare.de a sťahujte bez obmedzenia, po stiahnutí si znovu zmeňte IP adresu, a môžete sťahovať znovu :-)

Funguje to len cez Explorer!

×Odeslání článku na tvůj Kindle

Zadej svůj Kindle e-mail a my ti pošleme článek na tvůj Kindle.
Musíš mít povolený příjem obsahu do svého Kindle z naší e-mailové adresy kindle@programujte.com.

E-mailová adresa (např. novak@kindle.com):

TIP: Pokud chceš dostávat naše články každé ráno do svého Kindle, koukni do sekce Články do Kindle.

Hlasování bylo ukončeno    
0 hlasů
Google
Autor sa venuje tvorbe web stránok pomocou PHP. Zaujíma sa tiež o 2D/3D grafiku.

Nové články

Obrázek ke článku RAD Studio a Windows Store

RAD Studio a Windows Store

RAD Studio je první vývojové prostředí se zabudovanou podporou balení aplikací typu Win32 a Win64 pro jejich umístění a šíření prostřednictvím Windows 10 Store.

Reklama
Reklama
Obrázek ke článku Testujte na 2 400+ Android a iOS zařízení

Testujte na 2 400+ Android a iOS zařízení

V dnešní době, kdy většina softwaru pro mobilní aplikace je tvořena a distribuována průběžně, mnohdy do celého světa je třeba zajistit také průběžnou automatizaci testování mobilního softwaru. V případě mobilních aplikací pro Android a iOS začíná být problém, jak testovat na obrovském množství kombinací HW variant, rozměrů, edic operačních systémů různých výrobců v různých částech světa na reálných zařízení. Simulátory a emulátory nejsou většinou to pravé. Pokud již testuji, jak si udělat vlastní beta distribuci opravdovým reálným testerům napříč platformami?

Obrázek ke článku Funkcie main vo Windows API

Funkcie main vo Windows API

V tretej časti seriálu o Windows API budeme hovoriť o funkčných prototypoch main. Funkčný prototyp je tvorený názvom funkcie a typom signatúry, pričom sa vynecháva telo funkcie. 

loadingtransparent (function() { var po = document.createElement('script'); po.type = 'text/javascript'; po.async = true; po.src = 'https://apis.google.com/js/plusone.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); })();
Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032017 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý