BitComet
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

BitCometBitComet

 
Hledat
Vybavení pro Laser Game
Spuštěn Filmový magazín
Laser Game Brno
Laser Game Ostrava

BitComet

Google       Google       23. 5. 2006       21 144×

Klient pre sťahovanie a zdieľanie cez p2p siete.

Reklama
Reklama

Zháňate nejakú hru alebo software, ale nechcete zaplatiť? Tento program je jeden z mnohých p2p klientov, cez ktorý môžete sťahovať súbory. Bez problémov stiahnete hry, software, albumy, filmy a ďalšie súbory bez toho, aby ste zaplatili.

Rýchlosť závisí od pripojených užívateľov, ktorí majú sťahovaný súbor uložený na disku alebo ho ešte sťahujú. Pre málo anglicky zdatných ponúka veľkú škálu jazykov, kde je aj slovenský a český jazyk. Stačí len kliknúť na options> language a vybrať si váš jazyk. Potom už len stačí program vypnúť a znova zapnúť. Pre vyhľadávanie torrentov existujú rôzne servery:

  • TorrentSpy
  • TorrentPortal
  • TorrentReactor

Do niektorých z nich sa môžete zaregistrovať a pridávať vaše torrenty. Program má jednoduché ovládanie. Ponúka chat, kde sa rozprávate s usery, ktorý vybraný súbor sťahujú, štatistiku, v ktorej je popísané, koľko ste stiahli a koľko ste uploadli, a celková štatistika s vašou IP atď. Máte možnosť vidieť, koľko klientov sťahuje, koľko uploaduje, akú majú IP adresu s portom, aký program používajú, akou rýchlosťou sťahujú od ostatných a koľko percent už stiahli. Viac informácií o sťahovaní nájdete v „súhrne“, kde sa píše, koľko ešte budete sťahovať vo veľkosti, percentách a čase. V súhrne nájdete aj info o priemernej rýchlosti sťahovania a uplodovania a koľko je klientov pripojených a koľko sa pripojuje. V menu je možnosť „súbory“, kde sú informácie o súboroch, ktoré sťahujete, koľko ste stiahli v precentach a akú veľkosť má daný jeden súbor. Ďalšou funkciou v menu je funkcia „protokoly“. V nej nájdete Informácie o Vašom Počítači: RAM, CPU, OS a UDP port. Posledná funkcia v menu je „servery“. V nej nenájdete nič iné ako info o serveroch. Vynikajúca vlastnosť týchto programov je, že môžete vytvoriť torrent, ktorý môžete uploadnuť.

×Odeslání článku na tvůj Kindle

Zadej svůj Kindle e-mail a my ti pošleme článek na tvůj Kindle.
Musíš mít povolený příjem obsahu do svého Kindle z naší e-mailové adresy kindle@programujte.com.

E-mailová adresa (např. novak@kindle.com):

TIP: Pokud chceš dostávat naše články každé ráno do svého Kindle, koukni do sekce Články do Kindle.

Hlasování bylo ukončeno    
0 hlasů
Google
Autor sa venuje tvorbe web stránok pomocou PHP. Zaujíma sa tiež o 2D/3D grafiku.

Nové články

Obrázek ke článku Konference: Moderní informační systémy podporují automatizaci

Konference: Moderní informační systémy podporují automatizaci

Současná situace v šíření onemocnění Covid-19 klade na řadu firem nové nároky a mnohé z nich jsou nyní více než kdy jindy závislé na nejmodernějších informačních technologiích. Proto i v oblasti podnikových informačních systémů vidíme rostoucí důraz na automatizaci nebo na důslednou integraci. Také o těchto trendech se bude mluvit na konferenci Firemní informační systémy, která se koná 24.9.2020 v pražském Kongresovém centru Vavruška na Karlově náměstí.

Reklama
Reklama
Obrázek ke článku Nebezpečí ukrytá v USB: z nuly na škvarek za pět sekund

Nebezpečí ukrytá v USB: z nuly na škvarek za pět sekund

Za cenu šesti dolarů lze celkem bez obtíží koupit nový, líbivě vyhlížející flash disk. Přidaná hodnota, které se vám spolu s ním dostane, už tak moc líbivá není. To, co se před pár sekundami tvářilo jako externí disk, se po připojení k počítači změní v důmyslné elektrické křeslo, které vaše zařízení v onen příslovečný škvarek promění za pár sekund. Cílovou skupinou pro koupi takových zařízení by mohli být záškodníci, kteří by tímto způsobem osnovali pomstu třeba vůči záletnému partnerovi. 

Obrázek ke článku Znalosti, dovednosti i prestižní titul MBA: Jde to i moderně a online

Znalosti, dovednosti i prestižní titul MBA: Jde to i moderně a online

Snad nikdy není špatná příležitost na investici do hodnotného vzdělání. Obzvlášť v případě, že absolvent dovede teoretické poznatky přetavit v praktické dovednosti, využitelné při řešení problémů i v komunikaci. Právě na to se specializuje studijní program MBA Řízení informačních technologií, vyučovaný na Business Institutu.

Obrázek ke článku Coding Bootcamp Praha: Obor IT krize nepoznamenala, žádaní jsou weboví vývojáři

Coding Bootcamp Praha: Obor IT krize nepoznamenala, žádaní jsou weboví vývojáři

Pandemie Covid-19 otřásla trhem práce v základech. Dopady krize pocítilo celkově až 45 % zaměstnanců. Není divu, že čím dál větší jistotu přináší obor IT. Ten zůstal krizí téměř nepoznamenán a při nutnosti začít dělat věci na dálku se ještě více ukázalo, jak moc mnohé firmy kvalitní IT potřebují. Do IT nyní přicházejí začátečníci, kteří v něm vidí lukrativní budoucnost a jistotu, ale i freelanceři a zaměstnanci z oborů zasažených krizí

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032020 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý