Ochrana proti SPYWARE na themexp.org
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Reklama
Reklama

Ochrana proti SPYWARE na themexp.orgOchrana proti SPYWARE na themexp.org

 

Ochrana proti SPYWARE na themexp.org

Google       Google       28. 10. 2006       15 861×

Na servery themexp.org sa nachádza nespočetné množstvo štýlov, tapiet, bootovacích obrazoviek a loginov. Pre Win. XP sú však dostupné iba ako EXE súbory a je potrebné ich inštalovať, no zároveň s týmto obsahom si nainštalujete aj otravný a nepríjemný SPYWARE. V tomto článku Vám ukážem, ako získať požadovaný obsah bez inštalácie spywaru.

Reklama
Reklama
Najprv si ujasníme skutočnosť, že tieto EXE súbory boli pravdepodobne vytvorené v programe Wise na vytváranie inštalačných balíčkov. Keď sa chceme dostať k požadovanému obsahu bez SPYWARE, tak si tieto balíčky rozbalíme na časti, z ktorých bol tento balíček vytvorený. Prevedieme to pomocou programu WiseUnpacker(WUN.EXE).

Postup:

› 1. Súbor WUN.EXE skopírujeme do ľubovolnej zložky v počítači, ale do nejakej základnej, aby bol k nej jednoduchý prístup z príkazového riadku.
› 2. Požadovaný štýl (resp. iné vylepšenie) z themexp.org skopírujeme do adresára k súboru WUN.EXE.
› 3. Spustite príkazový riadok (Štart → Spusti → zadajte „cmd" a stlačte Enter).
› 4. V príkazovom riadku sa príkazom CD presuňte do zložky, kde máte uložený súbor WUN.EXE.
Napr.:
CD C:\Programs\WiseUnpacker
› 5. Zadajte príkaz:
WUN (medzera) NAZOV_TEMY (medzera) TMP
Napr.:
WUN 160858.EXE TMP


Po odoslaní príkazu prebehne rozbalenie inštalačného balíčka do vytvorenej podzložky TMP.

Ak Váš antispywarový alebo antivírusový program spustí poplach, nevšímajte si to, lebo SPYWARE samozrejme inštalovať nebudete. V zložke TMP sa môžu vyskytnúť aj podzložky, ktoré si takisto všímať nebudete. Vás bude zaujímať iba najväčší súbor v zložke TMP. Ten premenujte na THEME.ZIP a ostatné súbory, prípadné podzložky vymažte.


THEME.ZIP je už úplne čistá komprimovaná zložka, v ktorej sa nachádza požadovaný obsah zo serveru theme.xp, ktorý môžete bez obáv aplikovať do systému (pre aplikovanie schém si prečítajte tiež mnou napísaný článok o aplikovaní tém Tuning Win XP)

×Odeslání článku na tvůj Kindle

Zadej svůj Kindle e-mail a my ti pošleme článek na tvůj Kindle.
Musíš mít povolený příjem obsahu do svého Kindle z naší e-mailové adresy kindle@programujte.com.

E-mailová adresa (např. novak@kindle.com):

TIP: Pokud chceš dostávat naše články každé ráno do svého Kindle, koukni do sekce Články do Kindle.

Hlasování bylo ukončeno    
0 hlasů
Google
(fotka) Jakub LajmonAutor sa venuje návrhu a vývoju webových systémov a sieťových aplikácií. Podniká v oblasti dodávky interných podnikových systémov a vývoja software prevažne pre hotely a vzdelávacie inštitúcie. Vo voľnom čase sa zaujíma o psychológiu, marketing a šport.
Web    

Nové články

Obrázek ke článku Delphi 10.1.2 (Berlin Update 2) – na co se můžeme těšit

Delphi 10.1.2 (Berlin Update 2) – na co se můžeme těšit

Touto roční dobou, kdy je zem pokrytá barevným listím a prsty křehnou v mrazivých ránech, se obvykle těšíme na zbrusu novou verzi RAD Studia. Letos si však ale budeme muset počkat na Godzillu a Linux až do jara. Vezměme tedy za vděk alespoň updatem 2 a jelikož dle vyjádření pánů z Embarcadero se budou nové věci objevovat průběžně, pojďme se na to tedy podívat.

Reklama
Reklama
Obrázek ke článku Konference: Moderní datová centra pro byznys dneška se koná už 24. 11.

Konference: Moderní datová centra pro byznys dneška se koná už 24. 11.

Stále rostoucí zájem o cloudové služby i maximální důraz na pružnost, spolehlivost a bezpečnost IT vedou k výrazným inovacím v datových centrech. V infrastruktuře datových center hraje stále významnější roli software a stále častěji se lze setkat s hybridními přístupy k jejich budování i provozu.

Obrázek ke článku Konference: Mobilní technologie mají velký potenciál pro byznys

Konference: Mobilní technologie mají velký potenciál pro byznys

Firmy by se podle analytiků společnosti Gartner měly  rychle přizpůsobit skutečnosti, že mobilní technologie už zdaleka nejsou horkou novinkou, ale standardní součástí byznysu. I přesto - nebo možná právě proto - tu nabízejí velký potenciál. Kde tedy jsou ty největší příležitosti? I tomu se bude věnovat již čtvrtý ročník úspěšné konference Mobilní řešení pro business.

Obrázek ke článku Hackerský kongres přiveze v září do Prahy špičky světové kryptoanarchie

Hackerský kongres přiveze v září do Prahy špičky světové kryptoanarchie

Hackerský kongres HCPP16 pořádá od 30. září do 2. října nezisková organizace Paralelní Polis již potřetí, a to ve stejnojmenném bitcoinovém prostoru v pražských Holešovicích. Letos přiveze na třídenní konferenci přes 40 většinou zahraničních speakerů – lídrů z oblastí technologií, decentralizované ekonomiky, politických umění a aktivismu. Náměty jejich přednášek budou také hacking, kryptoměny, věda, svoboda nebo kryptoanarchie.

loadingtransparent (function() { var po = document.createElement('script'); po.type = 'text/javascript'; po.async = true; po.src = 'https://apis.google.com/js/plusone.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); })();
Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032016 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý