Dexia Banka na Slovensku nezvláda Internet Banking
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Reklama

Dexia Banka na Slovensku nezvláda Internet BankingDexia Banka na Slovensku nezvláda Internet Banking

 

Dexia Banka na Slovensku nezvláda Internet Banking

Google       Google       12. 1. 2007       9 983×
Reklama
Reklama

Istá zákazníčka služby Internet BankingDexia Banky na Slovensku sa dostala so svojimi prihlasovacími údajmi k svojmu aj cudziemu kontu súčastne. Našťastie túto skutočnosť nezneužila, ale podala sťažnosť. Banka to komentovala ako chybné pridelenie údajov pri vytváraní rôznych účtov v rovnakom čase.

Znamená to asi, že ak ste zákazníkom Dexia Banky na Slovensku, je veľmi pravdepodobné, že niektorý iný zákazník zdieľa s vami rovnaké prihlasovacie údaje, ak mu bol vytváraný účet v rovnakom čase ako vám. Banka už síce užívateľov ubezpečila, že chybu napravila a niečo podobné sa už nemôže stať. No ako môže zákazníkom niečo také zaručiť, keď nebola schopná za doterajšiu dobu „fungovnia“ Internet Banking-u zabezpečiť aspoň základné a bezpečné využívanie tejto služby.

×Odeslání článku na tvůj Kindle

Zadej svůj Kindle e-mail a my ti pošleme článek na tvůj Kindle.
Musíš mít povolený příjem obsahu do svého Kindle z naší e-mailové adresy kindle@programujte.com.

E-mailová adresa (např. novak@kindle.com):

TIP: Pokud chceš dostávat naše články každé ráno do svého Kindle, koukni do sekce Články do Kindle.

Hlasování bylo ukončeno    
0 hlasů
Google
(fotka) Jakub LajmonAutor sa venuje návrhu a vývoju webových systémov a sieťových aplikácií. Podniká v oblasti dodávky interných podnikových systémov a vývoja software prevažne pre hotely a vzdelávacie inštitúcie. Vo voľnom čase sa zaujíma o psychológiu, marketing a šport.
Web    

Nové články

Reklama
Reklama
Obrázek ke článku Blockchain & Bitcoin konference

Blockchain & Bitcoin konference

V pátek 19. 5. 2017 se v pražském konferenčním centru Andel’s konala Blockchain & Bitcoin konference. Řada odborníků a podnikatelů v oboru blockchainu a kryptoměn představila možnosti budoucího směřování tohoto oboru. Speakeři většinou rusky mluvící provenience prezentovali řešení svých firem založená na technologii blockchainu.

loadingtransparent (function() { var po = document.createElement('script'); po.type = 'text/javascript'; po.async = true; po.src = 'https://apis.google.com/js/plusone.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); })();
Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032017 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý