Technológie monitorov LG
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Reklama

Technológie monitorov LGTechnológie monitorov LG

 

Technológie monitorov LG

Google       Google       10. 12. 2007       12 026×
Reklama
Reklama

Spoločnosť LG Electronics (LG), ktorá je významným hráčom na svetovom trhu plochých obrazoviek, oznámila, že takmer všetky jej monitory vyrobené po 1. septembri majú vďaka technológii DFC tejto spoločnosti kontrastný pomer 5000:1, čo je najviac v tomto odvetví.

Technológia Digital Fine Contrast, ktorá vytvára čistejší, výraznejší a jasnejší obraz, bude súčasťou takmer všetkých monitorov, ktoré sú dodávané na slovenský a český trh. Spoločnosť LG je už dlhý čas popredným dodávateľom monitorov s vysokým kontrastným pomerom, pričom už predtým uviedla modely s kontrastom 1600:1, 2000:1 a 3000:1. Technológia DFC 5000:1 dynamicky reguluje jas v súlade s tým, ako sa mení obraz na obrazovke, a zaisťuje tak, aby bol stále na optimálnej úrovni. To znamená, že monitory spoločnosti LG ponúknu rovnaký zážitok pri sledovaní filmu, športovej akcie či televízneho programu ako mnohé televízory najvyššej triedy. Takto vybavené monitory navyše analyzujú zdrojový signál a automaticky mu prispôsobujú svoje nastavenia.

Uvedená technológia rovnako dosahuje neuveriteľné úrovne čiernej a vynikajúce rozlíšenie farieb v tmavých scénach. Tým sa zlepšuje celková kvalita obrazu a zároveň znižuje namáhanie očí.

Zdroj: TS PCR

×Odeslání článku na tvůj Kindle

Zadej svůj Kindle e-mail a my ti pošleme článek na tvůj Kindle.
Musíš mít povolený příjem obsahu do svého Kindle z naší e-mailové adresy kindle@programujte.com.

E-mailová adresa (např. novak@kindle.com):

TIP: Pokud chceš dostávat naše články každé ráno do svého Kindle, koukni do sekce Články do Kindle.

1 názor  —  1 nový  
Hlasování bylo ukončeno    
0 hlasů
Google
Author sa zaujíma o programovanie v C#, medzi jeho koníčky patrí hokej, lyžovanie a lockpicking

Nové články

Reklama
Reklama
Obrázek ke článku Blockchain & Bitcoin konference

Blockchain & Bitcoin konference

V pátek 19. 5. 2017 se v pražském konferenčním centru Andel’s konala Blockchain & Bitcoin konference. Řada odborníků a podnikatelů v oboru blockchainu a kryptoměn představila možnosti budoucího směřování tohoto oboru. Speakeři většinou rusky mluvící provenience prezentovali řešení svých firem založená na technologii blockchainu.

loadingtransparent (function() { var po = document.createElement('script'); po.type = 'text/javascript'; po.async = true; po.src = 'https://apis.google.com/js/plusone.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); })();
Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032017 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý