Winamp 5.51
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Reklama

Winamp 5.51Winamp 5.51

 

Winamp 5.51

Google       Google       21. 12. 2007       9 831×
Reklama
Reklama

Ani vývojári z Nullsoftu pred Vianocami nerelaxujú, naopak pilne pracujú, a tak si môžme predstaviť nový Winamp 5.51. Medzi novinkami figurujú nové nástroje pre automatické prehrávanie Audio/Video CD a MP3 po vložení disku, voliteľný Constant-Q ekvalizér a voliteľné nastavenie frekvenčných pásiem podľa ISO štandardu a taktiež in_flv, čo je Flash Video dekodér (zatiaľ iba pre vp6).

Vylepšeniu sa dočkal napríklad aj prehliadač download manageru, podpora album art, lepšie sú i jazykové balíčky a samotné grafické rozhranie a dialogy. Gracenote/MusicID má kvalitnejšiu kontrolu chýb a optimalizáciu využitia pamäti. Medzi vstupnými plug-inmi zvyšuje výkon in_flac vďaka optimalizáciám diskovej cache, in_mp3 má lepšie optimalizácie pre staré CPU (Pentium Pro/2/iii), in_mp4 zase kvalitnejšiu podporu unicode a načítaniu metadát a taktiež diskovej optimalizácie. Rada vylepšení sa tiež týka ml_local a ďalších plug-inov.

Opravy stretli aj parser ASX súborov, fonty, Gracenote CDDB, chovanie Winamp agenta, rady modulov, napríklad parsing ID3v2 v in_mp3, prehrávanie mp3 z mp4 kontajneru v rámci modulu in_mp4 a radu ďalších. Štandardnou vizualizáciou je teraz Milkdrop2, preferencie prehrávania sú rozdelené na tri záložky: Playback, Equalizer a Replay Gain.

K dispozícií je ako obvykle viacej verzií:

  • Lite (základná verzia štýlu 2.x)
  • Pro (platená)
  • Full (kompletná)
  • Bundle (obsahuje trailer na film Walk Hard: The Dewey Cox Story)

×Odeslání článku na tvůj Kindle

Zadej svůj Kindle e-mail a my ti pošleme článek na tvůj Kindle.
Musíš mít povolený příjem obsahu do svého Kindle z naší e-mailové adresy kindle@programujte.com.

E-mailová adresa (např. novak@kindle.com):

TIP: Pokud chceš dostávat naše články každé ráno do svého Kindle, koukni do sekce Články do Kindle.

4 názory  —  4 nové  
Hlasování bylo ukončeno    
0 hlasů
Google
Author sa zaujíma o programovanie v C#, medzi jeho koníčky patrí hokej, lyžovanie a lockpicking

Nové články

Reklama
Reklama
Obrázek ke článku Blockchain & Bitcoin konference

Blockchain & Bitcoin konference

V pátek 19. 5. 2017 se v pražském konferenčním centru Andel’s konala Blockchain & Bitcoin konference. Řada odborníků a podnikatelů v oboru blockchainu a kryptoměn představila možnosti budoucího směřování tohoto oboru. Speakeři většinou rusky mluvící provenience prezentovali řešení svých firem založená na technologii blockchainu.

loadingtransparent (function() { var po = document.createElement('script'); po.type = 'text/javascript'; po.async = true; po.src = 'https://apis.google.com/js/plusone.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); })();
Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032017 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý