Windows 10 bude na rok zadarmo pre užívateľov Windwows 7 a 8
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Reklama

Windows 10 bude na rok zadarmo pre užívateľov Windwows 7 a 8Windows 10 bude na rok zadarmo pre užívateľov Windwows 7 a 8

 

Windows 10 bude na rok zadarmo pre užívateľov Windwows 7 a 8

Google       Google       21. 1. 2015       4 893×
Reklama
Reklama

Microsoft dnes na svojej prezentácií s názvom 'The Next Chapter' prišiel s novinkou, ktorá poteší nejedeného priaznivca "Okien". Najnovšia verzia Windows 10 bude pre všetkých vlastníkov Windows 7 a 8.1 v prvním roce od uvedení zadarmo.

Windows 7 a 8.1 sa nachádza vyše v polovici všetkých Windows PC, čo spôsobí zameranie sa veľkej časti vývojárov na nové API pre budúcu verziu.

Podľa ich vlastných slov sa na Windows 10 dívajú viac ako na službu, než na operačný systém, čo bude viesť k tomu, že otázka, aký máš Windows, bude celkom zbytočná.


 

×Odeslání článku na tvůj Kindle

Zadej svůj Kindle e-mail a my ti pošleme článek na tvůj Kindle.
Musíš mít povolený příjem obsahu do svého Kindle z naší e-mailové adresy kindle@programujte.com.

E-mailová adresa (např. novak@kindle.com):

TIP: Pokud chceš dostávat naše články každé ráno do svého Kindle, koukni do sekce Články do Kindle.

Hlasování bylo ukončeno    
3 hlasy
Google
(fotka) Peter KrasňanPeter je študentom prvého ročníka MUNI FI. Vo voľnom čase sa venuje vývoju hier a aplikácií v Jave, športu a knihám. Jeho snom je stať sa vzorom pre budúcich informatikov.

Nové články

Reklama
Reklama
Obrázek ke článku Blockchain & Bitcoin konference

Blockchain & Bitcoin konference

V pátek 19. 5. 2017 se v pražském konferenčním centru Andel’s konala Blockchain & Bitcoin konference. Řada odborníků a podnikatelů v oboru blockchainu a kryptoměn představila možnosti budoucího směřování tohoto oboru. Speakeři většinou rusky mluvící provenience prezentovali řešení svých firem založená na technologii blockchainu.

loadingtransparent (function() { var po = document.createElement('script'); po.type = 'text/javascript'; po.async = true; po.src = 'https://apis.google.com/js/plusone.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); })();
Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032017 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý