Zveme vás na letošní nabitý CEBIT 2018 v Hannoveru – se speciálním kódem na 50% slevu
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Zveme vás na letošní nabitý CEBIT 2018 v Hannoveru – se speciálním kódem na 50% slevuZveme vás na letošní nabitý CEBIT 2018 v Hannoveru – se speciálním kódem na 50% slevu

 
Hledat
Vybavení pro Laser Game
Spuštěn Filmový magazín
Laser Game Brno
Pergoly a střechy Brno

Zveme vás na letošní nabitý CEBIT 2018 v Hannoveru – se speciálním kódem na 50% slevu

Google       zatím neprovedena       15. 5. 2018       10 909×

Nový veletrh CEBIT začne v pondělí 11. června poutavým konferenčním dnem. Výstava ve veletržních halách otevře své brány v úterý 12. června. Očekává Vás obchodní festival: veletrh CEBIT 2018 bude radikálně nový. Přinese nova témata, nové formáty, optimalizované rozvržení hal a uskuteční se v novém termínu na začátku léta.

Reklama
Reklama

Veletrh CEBIT se výrazně soustředí na obchod a bude také emociálnější, svěžejší a intenzívnější.  V centru pozornosti je osm trendových témat digitalizace:

 • Artificial Intelligence (umělá inteligence)
 • Internet of Things (internet věcí)
 • Augmented and Virtual Reality (rozšířená a virtuální realita)
 • Security, Blockchain (bezpečnost a kryptoměny)
 • Drony a samořídící systémy
 • Future Mobility (budoucnost v dopravě)
 • Human Robotics (lidští roboti)

Už se odpočítávají dny do začátku veletrhu: nový CEBIT bude tak zajímavý jako nikdy předtím

Se zahájením nového veletrhu CEBIT 11. června 2018 na výstavišti v Hannoveru se celé město promění v CEBIT-City. „Protože  CEBIT a Hannover k sobě neoddělitelně patří, přeneseme společně s mnoha partnery náladu, atmosféru a témata veletrhu CEBIT do centra města. Chceme, aby Hannover v době konání veletrhu rozkvetl,“ řekl Oliver Frese, člen představenstva veletržní správy Deutsche Messe AG v Hannoveru.

„Máme velkou radost z nového termínu veletrhu a ze svěžích impulzů intenzívního partnerství mezi městem a veletrhem CEBIT. V létě se bude moci Hannover představit ze své hezčí stránky jako hostitel, místo konání veletrhu a atraktivní cíl pro hosty z celého světa,“ zdůraznil Stefan Schostok, starosta Hannoveru, hlavního města spolkové země Dolní Sasko.

Čtyři platformy nabídnou inovace a vize 

Nová koncepce veletrhu CEBIT je založená na čtyřech platformách: d!conomy, d!tec, d!talk a d!campus.

V rámci d!conomy naleznou odborníci v oblasti IT a manažeři s rozhodovacími kompetencemi z podniků, veřejného sektoru a služeb všechno, co je nutné k digitalizaci ekonomiky a veřejné správy. Hlavními a stěžejními oblastmi jsou Digital Business, Digital Administration, Internet of Things, Security, Communication & Networks, Channel & Distribution, Mobile Solutions a Data Center.

d!tec se zaměří na vývojáře softwaru, inovace a start-upy.

V rámci d!talk vystoupí vizionáři, experti a kreativní osobnosti z celého světa, které budou hosty veletrhu  CEBIT 2018.

Emocionálním jádrem nového veletrhu CEBIT ale bude d!campus, jež nabídne v příjemné atmosféře dostatek prostoru pro networking, streetfood a živou hudební produkci.

Právě d!campus na novém veletrhu CEBIT je místem setkávání, networkingu, digitální inscenace a hudby live. Společné zážitky bude možno prožít v  d!campusu s těmito hudebními skupinami a kapelami:

 • Digitalism, jedna z největších evropských hvězd žánru new rave
 • Giant Rooks, skupina mladých hudebníků z Hammu odrážející mladý duch doby a absolutní nasazení na scéně
 • Jan Delay je legendou německé hudební scény a zárukou skvělého závěru dne
 • Flying Steps předvede svou působivou taneční show, která je spojením breakdance a klasické hudby.

Science Slam

Hannover je baštou slam poetry a nyní se představí ještě Science Slams. Skupina zviditelňuje a zpřístupňuje oblasti vědeckého výzkumu, které by jinak zůstaly pro mnoho lidí nepoznané. Půjde o vědu pro všechny v úpravě a ztvárnění zábavnou formou. 

Fuckup Nights

Podle lidového pořekadla se člověk chybami učí. Přesto o neúspěších nikdo nemluví rád. Fuckup Nights toto tabu prolamují.  Hlavně v ekonomických souvislostech se  mluví  především o úspěších. Překvapivá show  Fuckup Nights chce pobavit a toto téma zlehčit. 

Live-Talk s prominentními vizionáři a ikonami IT  

První významnou osobností, která vystoupí při zahájení nového Take-off Monday (11. června), bude Jaron Lanier. Tento americký vědec, který pracuje ve výzkumu pro společnost Microsoft, je považován za ikonu hnutí Virtual Reality a současně za jednoho z největších kritiků World Wide Webu.

Také muž, který je autorem „Tajného deníku Steva Jobse“, je očekáván na veletrhu CEBIT.  Je jím Dan Lyons, který 14. června umožní exkluzívní pohled za kulisy hightech branže a prozradí, co zažil jako zaměstnanec ve “startupovém pekle” (Lyonsův citát).

„Kdo koho programuje?“ Na tuto zajímavou otázku bude na veletrhu CEBIT odpovídat  Ranga Yogeshwar. Nejznámější vědecký novinář v Německu představí 13. června své nejtajnější pohledy do budoucí souhry člověka a počítače.

Prezentace “memory hacker” Dr. Julia Shaw slibuje fascinující náhled do lidské duše. Londýnská vědkyně v oblasti paměti  ukáže 13. června 2018, jak lze manipulovat lidskou pamětí a jaké poznatky lze touto manipulací získat.

Kde číhá největší nebezpečí v rozvoji Internet of Smart Things a jak se mohou podniky chránit před kyberútoky, vysvětlí  Mikko Hypponen návštěvníkům veletrhu CEBIT  12. června 2018. Světově uznávaný expert je Chief Research Officer finské společnosti F-Secure, která se zabývá bezpečností IT.

Otevírací doba a hotspoty na volném prostranství (střecha EXPO)

Veletrh CEBIT začíná v pondělí 11. června - tento den je určený politickým tématům a médiím. V centru pozornosti budou témata jako digitální výzvy pro Německo a Evropu.   Welcome Night  s účastí významných politiků z Německa i ze zahraničí zahájí následující tři dny výstavy, které budou na výstavišti věnované obchodu.

„Digital Friday“ (15. června) je spolu s atraktivní nabídkou veletrhu CEBIT určen širší veřejnosti, která se zajímá o digitalizaci. Vstup je za snížené vstupné. d!talk a CEBIT!Signals jsou určeny mezinárodním blogerům. Mimo to jsou naplánované zvláštní aktivity pro programátory a vývojáře (Coder & Developer) s Hackathony, soutěžemi pro piloty dronů a náborové akce pro studenty a odborníky.

Nové je také uspořádání výstaviště.

V halách č. 9 až 13, 14 až 17 a 25 až 27 a v ústřední části v pod střechou EXPO dává veletrh CEBIT 2018 k dispozici více prostoru pro aktivity,    Showcases a Networking. Výstavní stánky budou v halách otevřené od 10 do 19 hodin. V d!campusu bude program probíhat do 23 hodin a bude věnován digitální kultuře spolu se steet food a živým vystoupením umělců jako je Jan Delay, který se postará o náladu v   d!campusu 13. června večer.

Podmínky účasti na veletrhu CEBIT v pondělí 

Kdo se chce zúčastnit konferencí Take-off Monday, musí vlastnit platnou permanentní vstupenku na veletrh   CEBIT. Kromě toho je třeba, aby se každý účastník na příslušnou akci přihlásil. Registrace je možná od března na webové stránce veletrhu CEBIT www.cebit.de.

50% sleva na permanentní vstupenku pro naše čtenáře

Uvedením slevového kódu (promotion code) při koupi vstupenek přes Ticketshop na internetové stránce veletrhu CEBIT 2018 se sníží cena vstupenek uvedená v Ticketshopu o 50 %.

Vstupenka je permanentní a platí pro všechny dny konání CEBITu od pondělí do pátku.

Zajistěte si svoji vstupenku na CEBIT 2018 s promotion code "Ntc75KNCee" již nyní na:
http://www.cebit.de/en/be-part-of-it/tickets

V procesu nákupu jsou návštěvníci požádáni o registraci s uvedením požadovaných údajů. K provedení platby v Ticketshopu lze použít kreditní kartu (MasterCard nebo VISA) nebo lze použít platební systém PayPal.

Po úspěšném uskutečnění platby přes Ticketshop obdržíte e-mail obsahující v příloze personifikovanou vstupenku (eTicket) na své jméno a daňový doklad. Vstupenku ve formátu A4 si vytisknete na tiskárně počítače a předložíte ji při vstupu na veletrh. Vstupenka je rovněž zaslaná na Váš mobil a může být použita jako mobilní elektronická vstupenka na smartphonu uživatele ke vstupu na veletrh.

Vstupenka neplatí jako jízdenka na místní dopravu v Hannoveru a okolí. Vstupenky na místní dopravu je třeba zakoupit před nástupem do dopravního prostředku. Vstupenky na místní dopravu v Hannoveru lze zakoupit také online na https://shop.gvh.de/tickets.

Do 27. května 2018 lze zakoupit online Impulse Ticket, jehož běžná cena v Ticketshopu je 100,- EUR a po odečtení slevy 50 % s použitím slevového kódu stojí 50,- EUR. Počínaje 28. květnem 2018 bude cena vstupenky již vyšší - Just-In-Time Ticket bude stát 200,- EUR (po odečtení slevy 50 % s použitím slevového kódu 100,- EUR).

×Odeslání článku na tvůj Kindle

Zadej svůj Kindle e-mail a my ti pošleme článek na tvůj Kindle.
Musíš mít povolený příjem obsahu do svého Kindle z naší e-mailové adresy kindle@programujte.com.

E-mailová adresa (např. novak@kindle.com):

TIP: Pokud chceš dostávat naše články každé ráno do svého Kindle, koukni do sekce Články do Kindle.

Hlasování bylo ukončeno    
3 hlasy
Google
(fotka) Lukáš ChurýLukáš je šéfredaktorem Programujte, vyvíjí webové aplikace, fascinuje ho umělá inteligence a je lektorem na FI MUNI, kde učí navrhovat studenty GUI. Poslední dobou se snaží posunout Laser Game o stupeň výše a vyvíjí pro něj nové herní aplikace a elektroniku.
Web     Twitter     Facebook     LinkedIn    

Nové články

Obrázek ke článku Hybridní inteligentní systémy 2

Hybridní inteligentní systémy 2

V technické praxi využíváme často kombinaci různých disciplín umělé inteligence a klasických výpočtů. Takovým systémům říkáme hybridní systémy. V tomto článku se zmíním o určitém typu hybridního systému, který je užitečný ve velmi složitých výrobních procesech.

Reklama
Reklama
Obrázek ke článku Jak vést kvalitně tým v IT oboru: Naprogramujte si ty správné manažerské kvality

Jak vést kvalitně tým v IT oboru: Naprogramujte si ty správné manažerské kvality

Vedení týmu v oboru informačních technologií se nijak zvlášť neliší od jiných oborů. Přesto však IT manažeři čelí výzvě v podobě velmi rychlého rozvoje a tím i rostoucími nároky na své lidi. Udržet pozornost, motivaci a efektivitu týmu vyžaduje opravdu pevné manažerské základy a zároveň otevřenost a flexibilitu pro stále nové výzvy.

Obrázek ke článku Síla týmů se na home office může vytrácet. Odborníci radí, jak z pracovních omezení vytěžit maximum

Síla týmů se na home office může vytrácet. Odborníci radí, jak z pracovních omezení vytěžit maximum

Za poslední rok se podoba práce zaměstnanců změnila k nepoznání. Především plošné zavedení home office, které mělo být zpočátku jen dočasným opatřením, je pro mnohé už více než rok každodenní realitou. Co ale dělat, když se při práci z domova ztrácí motivace, zaměstnanci přestávají komunikovat a dříve fungující tým se rozpadá na skupinu solitérů? Odborníci na personalistiku dali dohromady několik rad, jak udržet tým v chodu, i když pracovní podmínky nejsou ideální.

Reklama autora

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032023 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý