Zdravim
Na strednej aj vysokej sme mali c++,ale len zaklady a tak...rad by som sa venoval programovaniu viac a casom sa niekde uplatnil ako proramator.Vie mi niekto poradit co by som sa mal naucit z visual c++? je tam strasne vela moznosti ktorym ani nerozumiem...uz ani cin a cou neviem pouzit pri win32 alebo windows form application...a nikde nie je o visual c++ poriadny vyklad co sa tyka grafiky a pouzia funkcii atd.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 109.230.3.–
Grafoman
Guru
God of flame
).
Stálý člen
Zjistit počet nových příspěvků































