Podmínky užívání – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Podmínky užívání – Programujte.comPodmínky užívání – Programujte.com

 

Podmínky užívání

Zkráceně:
Obsah nám nekraďte, ale odkazujte na něj nebo citujte s uvedeným zdrojem a prolinkem na konkrétní obsah na našem webu. Vaše osobní data nikdy neposkytneme třetí osobě.

Obsah webu Programujte.com je chráněn autorským zákonem a nakládání s ním se řídí zákonem č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v účinném znění. Šíření obsahu je tedy dovoleno pouze s předchozím souhlasem vydavatele – Webtea.cz.

Zdrojový kód (ukázky) ve článcích je možné použít pro jakýkoliv (i komerční) účel s podmínkou zřeknutí se naší odpovědnosti a s výjimkou, kdy pro další publikaci zdrojového kódu je třeba uvést zdroj a odkaz na něj.

Veškerý obsah je poskytován bezplatně a provoz webu je hrazen z prodeje reklamního prostoru; neblokujte tak, prosím, reklamu zobrazovanou na webu.

Zaručujeme ochranu osobních údajů, které čtenáři dobrovolně poskytnou. Žádné osobní údaje nesbíráme a citlivé údaje neshromažďujeme.

Osobní údaje zpřístupňujeme třetím osobám pouze v případě, kdy nám to bude ukládat zákon nebo v případě zjištění trestné činnosti (propagace nelegální činnosti).

Poskytnutím svých osobních údajů dávají čtenáři souhlas s jejich nakládáním v rozsahu nutném k řádnému provozování webu po celou dobu jeho činnosti.

E-mailovou adresu neposkytujeme třetím stranám a není nikde veřejně dostupná. Registrovaní uživatelé vidí po navštívení čtenářského profilu e-mailovou adresu daného čtenáře, pokud to jeho nastavení soukromí dovolí (každý registrovaný uživatel má možnost si v nastavení svého profilu vypnout zobrazování e-mailové adresy všem uživatelům).

Neposíláme nevyžádanou poštu, e-maily odeslané z našeho webu mohou mít následující důvody:

  • registrovaný uživatel odebírá náš Newletter (1× 14 dní)
  • sleduje některé vlákno ve fóru, diskuzi k webu v Kritice webů, komentáře pod článkem, byla mu doručena soukromá zpráva na webu nebo si vyžádal e-mail s nastavením nového hesla
  • jedná se o obchodních sdělení (odesíláme jej my, nikdy neposkytujeme data třetím osobám), který – dle podmínek odsouhlasených při registraci – můžeme zasílat maximálně 2× do měsíce (obvykle však jen párkrát do roka)

Pro psaní příspěvků na web platí i další pravidla: Pravidla pro psaní příspěvků a Ochrana soukromí.

Webtea.cz
Web: http://webtea.cz/
E-mail: info@webtea.cz

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý