Názory ke článku C# - 7. lekce – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Názory ke článku C# - 7. lekce – Programujte.comNázory ke článku C# - 7. lekce – Programujte.com

 

Názory ke článku C# - 7. lekce

xivo   NOVÝ
22. 11. 2005

Diky za tvoje tutoriály ...
Som v C# iba začiatočník ale už viem o kus viac ... dufam že titeo tvoje seriály budú ešte dlho pokračovať lebo su fak super ... :)

tenk   NOVÝ
28. 11. 2005

Ahoj,

chystám se pustit do programování, ale nevím jestli C# nebo C++. Úvodní článek tohoto seriálu mě moc nepřesvědčil. Píšeš tam:

pokud s programováním začínáte, bude pro vás asi lepší volbou C#, hlavně kvůli lepší příbuznosti s C++ a tím pohodlnějšímu přechodu v budoucnu na C++

Znamená to, že pokud to s programováním myslím vážně mám začít rovnou s C++.

Sharptan-Míra   NOVÝ
14. 1. 2006

K seriálu se snad na chvíli vrátím, a mimochodem články jsou přeloženy jen mírně upraveny takže si na ně nevyhrazuji autorství, autor viz zdroj pod článkem. Těžko říct zda začít s C++ rovnou, některým lidem to postaví do cesty zeď kterou překonávají déle, než kdyby začali s jiným a někteří s C++ začnou bez problémů rovnou, je spíše o vůli vydržet :)...C# je nový jazyk a technologie(.net) ve vývoji, která by měla ohrozit pozici C++, ale jak se jí to zatím daří či nedaří je věc druhá. Osobně jsem zatím v rozporu mezi C(tvorba os)/C++/C#, takže je dost pravděpodobné, že nakonec skončím u všeho. Ale pokud jde o rychlost vývoje asi bych šel do C# a pokud o možnosti většího ovlivňování kódu C++/C, popř. Assembler, na výběr jsou i jiné horší jak ass. ale z důvodu přehlednosti bych do nich raději nešel a předeším přínos nebude tak velký, jako byl před lety. V původním plánu bylo rychle proběhnout základy C# a najet na základy DX managed, ale situaci mi ovlkivnila škola, kupodivu obyčejným C...No možná kvůli pohodlnějšímu a něco rychlešímu vývoji se na C# a DX managed ještě podívám a pokud ano, tak pár slv magazínu určitě věnuji.

S pozdravem příznivcům programování Míra

Míra - autor překladu   NOVÝ
4. 2. 2006

Omlouvm se všem příznivcům C# a tohoto seriálu, ale v dohledné době se nemůžu seriálu věnovat, proto mi nebude vadit, pokud by chtěl někdo seriál dokončit popřípadě nahradit, díky za pochopení.

djanosik   NOVÝ
19. 4. 2006

Z důvodu, že tento seriál o C# byl při nejmenším pozastaven, doporučuji zájemcům o programování na platformě .NET a v jazyku C# tento český tutorial od MS: <a href="http://msdn.microsoft.cz/dotnetkurzy/csharp/LRNViewer.htm">http://msdn.microsoft.cz/dotnetkurzy/csharp/LRNViewer.htm</a> a další tutoriály, které jsou věnovány .NETu všeobecně (<a href="http://msdn.microsoft.cz/dotnetkurzy/">http://msdn.microsoft.cz/dotnetkurzy/</a>). Tutoriály jsou zaměřeny na C# 1.x, .NET 1.x a Visual Studio 2003, ale dají se používat i pro .NET 2.0.

gully   NOVÝ
25. 4. 2008

Ja pridam jeste jeden odkaz, a to na off-line verzi serialu o C#, kterou lze stahnou na adrese
http://poznavame-c-msnet.wz.cz/

totmula147   NOVÝ
10. 3. 2012

#2 tenk
Dobrý den, doporučil bych vám začít s C# je to nejmodernější a nejpoužívanější programovací jazyk ještě s javou.

C++ je dosti složitý a zastaralý jazyk.

Přidej svůj názor

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo e-mailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Reaguješ na příspěvek:
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové názory e-mailem (pouze pro přihlášené)
Sleduj názory ke článku a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032023 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý