Názory ke článku Webové aplikace - 2. díl - Webová struktura blíže
10. 12. 2005
Konečně to vyšlo...už jsem na to docela dlouho čekal,články jako jsou ty od Magia tu chyběly...Dobrá práce
JavaScript je od Netscape a ne MS, "Servery mohou být IIS (Internet Information Server) od Microsoftu, Apache od ASF (Apache Software Foundation), iPlanet od Sun Microsystems nebo například NES (Netscape Enterprise Server) od AOL (America OnLine) & Netscape." - zní jakoby jiný ani neexistovali
12. 12. 2005
Ano, to se tady zase někdo předvedl....
SQL je dodavatel ... ROFL :-)))))) A konkuruje mu Oracle.... :-))))) Ano.. magius89 =
1.) buď mu je 89 let
2.) nebo se v 89. narodil
Každopádně... při pondělku.. lepší než tele-tele
14. 12. 2005
No já bych to tak nekritizoval. Jsou tam chyby, ale podobný dokument na webu chybí (narozdíl od těch ostatních tady). Takže jen tak dál a těším se na další :-)
14. 12. 2005
No já bych to tak nekritizoval. Jsou tam chyby, ale podobný dokument na webu chybí (narozdíl od těch ostatních tady). Takže jen tak dál a těším se na další :-)
22. 12. 2005
Zajimave, ale chtelo by to nejake priklady jak v praxi otestovat web aplikace na pripadne diry (vyjmenovat nastroje ktere nam tuto sluzbu poskytnou nejlepe zdarma) a dale by to chtelo uvest konkretni webove aplikace ktere slabinami trpi aby jsme videli, co se stane kdyz budeme spatne programovat.
20. 2. 2006
tak taketo clanky ja hladam na internete, pretoze som mierne pokrocily zaciatocnik v tvoreni interaktivnych www stranok a chcem zabezpecit mysql pristupy k databaze, rozne fora a redakcne systemy a podoobne, ale:
1. v clanku som vobec nenasiel to, co som si precital v popise, nebadal som ziadne ukazky slabin a nedostatkov, precital som si iba starostlivo (netvrdim, ze bez chyb, ale kto z nas je bez chyb) spracovane definicie roznych pojmov tykajucich sa temy.
2. velmi by som uvital aj konkretnejsie moznosti utokov a konkretne moznosti, ako sa branit, jednoducho konkretne priklady a zabezpecenia pre jednotlive riesenia, napriklad ako zabezpecit vstupy z formularov, vkladanie dat do databazy, co s premennymi v adresnom riadku a celkovy pohlad na najcastejsie utoky, co k nim vedie, na akych strankach mame cakat utoky a na akych sa ich bat nemusime a podobne.
Jednoducho: tieto clanky nie su zle, len si myslim, ze dost povrchne a neuplne. Netvrdim, ze ich autor nie je odbornik, len vo mne budi dojem, ze bud podcenuje svojich citatelov, alebo to ja si o sebe vela myslim. V kazdom pripade, namiesto definicii podme rovno k veci. Dakujem
21. 5. 2008
Na tento článek jsem dlouho čekal doufal jsem že tu budou i nějaké konkrétní případy a ono nic zdá se mi to dost zestručněné a je to prakticky to samé co ten úvod mno jsem zklamaný =)