Názory ke článku VB – 42. lekce – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Názory ke článku VB – 42. lekce – Programujte.comNázory ke článku VB – 42. lekce – Programujte.com

 

Názory ke článku VB – 42. lekce

aht!   NOVÝ
7. 4. 2006

Vaše články jsou dost dobrý dost sem se z nich naučil, ale potřeboval bych ještě jednu radu. Potřebuju, aby aplikace, kterou sem si naprogramoval, nebyla vydět v běžících procesech ve správci úloh. Jak tento proces ukrýt, aby nebyl vidět, ale stále běžel???

DavesMan   NOVÝ
7. 4. 2006

Jo, myslíš napsat něco jako root kit... No, to asi ve VB nezvládneš, na to spíš C++ a ASM. Ale to by vydalo na celou knížku a ne na článek. O jinym způsobu skrytí procesu nevim.

Safo   NOVÝ
7. 4. 2006

Skryt aplikaciu medzi beziacimi procesmi je dost tazke, ale tusim sa to da cez hooking alebo subclassing. Je este jeden sposob ked sa aplikacia skryje medzi spustenimi aplikaciami ale v beziacich procesoch je stale vidiet. To sa da vyriesit ked aplikaciu nazvete napriklad svchost.exe - takze splynie z ostatnymi procesmi.

Inak myslim ze v tom prvom zdrojaku na hypertextovy odkaz v labelu je mensia chyba. Funkcia http vzdy spusti tu istu stranku bez ohladu na parameter. Malo by to byt asi takto:

Private Declare Function ShellExecute Lib "shell32.dll" Alias "ShellExecuteA" (ByVal hwnd As Long, ByVal lpOperation As String, ByVal lpFile As String, ByVal lpParameters As String, ByVal lpDirectory As String, ByVal nShowCmd As Long) As Long

Private Function Http(ByVal URL As String) As Long
Http = ShellExecute(1&, "", URL, "", "", 1)
End Function

Private Sub Command1_Click()
Call Http("Url adresa")
End Sub

Sunmay   NOVÝ
12. 4. 2006

To Véna:
Díky to mi lichotí. zbytek u Davesmana

To DavesMan:
Jo máš pravdu na tohle je vb krátký ale pokud se nepletu na tohle je krátkých více jazyků, protože bys porušil zásady multitaskingu a to si wokna hlídají (jako jednu z mála věcí). Myslím že i asm by stím možná měl problémy. A jinak myslím si že je svinstvo dělat takové aplikace.

To Safo:
jo je hodně oklik co třeba aby ten program kontroloval zda he spuštěný správce uloh a případně ho zavřel, nebo dva programy které se navzájem hlídají nebo jak píšeš ono přejmenovíní na svchost.exe. Možností je mnoho
Jo a diky za ten kód to sem ale uděla blblost :D hned to opravím :D

Přidej svůj názor

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo e-mailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Reaguješ na příspěvek:
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové názory e-mailem (pouze pro přihlášené)
Sleduj názory ke článku a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý