Názory ke článku E-mailové zlepšováky – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Názory ke článku E-mailové zlepšováky – Programujte.comNázory ke článku E-mailové zlepšováky – Programujte.com

 

Názory ke článku E-mailové zlepšováky

djanosik   NOVÝ
5. 12. 2006

Určitě se na to podívám, ale zatím se mi nejvíc osvědčily (pokud jde o TCP/IP komunikaci) produkty od českých autorů - http://www.rebex.net/.

Podobně kvalitních komponent, které jsou vhodné pro tvorbu profi e-mailových aplikací je skutečně mnoho (samozřejmě placené), ale pro běžné odeslání e-mailu není nutné kupovat licenci a bohatě si vystačíte se standardními možnostmi .NETu.

mozek007   NOVÝ
5. 12. 2006

Email má tak nějak špatnou koncepci.. To je chyba, že jde poslat mail pomocí pár řádků i přes telnet. To je chyby, že jdou posílat fakemaily.

benghi   NOVÝ
5. 12. 2006

Ale hovno! Koncepce e-mailu je správná (podotýkám, že už nemluvím o MIME, neb to je coca-cola, satan a zlo v jednom), jenomže to vychází z předpokladu, že lidi jsou slušní, což v dobách vzniku e-mailu byla pravda. Sítě se tehdy spojovaly vším možným včetně kancelářskýho lepidla a žvýkačky a možnost poslat zprávu napříč různejma sítěma měla svoje opodstatnění. Bohužel přišel věk vodnáře a z lidí se staly kurwy. Uzavíráním vlastních zařízení jen zabraňujeme lidem v svobodném užívání moderních technologií a tím omezujeme imho jejich základní práva. Je-li to nutné kvůli určité skupině obyvatel, pak se tato skupina aktivně podílí na potlačení práv a svobod všech ostatních, nebo jiné skupiny lidí.

Chtěl bych, aby se vrátily doby, kdy člověk nemusel přemýšlet jak kde co ucpat, kdy jsem nemusel žít v neustálé hrůze, co mi kdo kde ukradne, co mi pro vlastní zábavu rozesere atd.

Přidej svůj názor

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo e-mailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Reaguješ na příspěvek:
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové názory e-mailem (pouze pro přihlášené)
Sleduj názory ke článku a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032023 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý