Názory ke článku Java 6 výukový kurz (S. Zakhour a kol., CPress) – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Názory ke článku Java 6 výukový kurz (S. Zakhour a kol., CPress) – Programujte.comNázory ke článku Java 6 výukový kurz (S. Zakhour a kol., CPress) – Programujte.com

 

Názory ke článku Java 6 výukový kurz (S. Zakhour a kol., CPress)

rudyment   NOVÝ
1. 9. 2009

Možná mám moc vysoké nároky, ale na "kvalitní učenbici" je v ní na moje gusto příliš mnoho nepřesností, chyb a na několika místech téměř bludů. Některé překladay působí dojmem, že překladatel nezná terminologie a vymýšli si vlastní.

Jan   NOVÝ
1. 9. 2009

Hodně odfláknutá recenze. S tím že není pro začátečníky rozhodně nesouhlasím. Sice bude tempo čtení pomalé, ale v knize je všechno podrobně vysvětleno(hlavně základy) a nejasnosti se dají vyčíst z CD (buď z javadoc nebo z anglických tutoriálů).
Dole v článku jsou obrázky z nějaké knihy o SQL.

hrach   NOVÝ
1. 9. 2009

Reagoval na komentář od uživatele Jan :
neuvědomuješ si, že dnes 85 % začátečníků neumí anglicky, a proto si opravdu nic z javadoc nebo anglických materiálů na internetu nevyčte.

uf   NOVÝ
2. 9. 2009

Dnes se prave kdekdo uci anglicky.
Pokud chci programovat (vlastne jakoukoli odbornou cinnost), musim umet anglicky alespon 5-8 lekci. To na cteni bohate staci. + slovni zasoba

svo   NOVÝ
3. 9. 2009

Reagoval na komentář od uživatele Jan :


Do recenze jsem napsal:


Podle autorů knihy je vhodná jak pro začátečníky, tak pro ty, kteří přecházejí na Javu z procedurálního jazyka, a měla by být přínosem i pro zkušené programátory (v pokročilých tématech). Myslím, že pro úplného začátečníka by četba nebyla snadná, ale s autory souhlasím.


Takže jsem nenapsal, že není pro začátečníky.


Je mi líto, že recenze Vám připadá odfláknutá, dal jsem si s ní dost práce včetně četby knihy. Rád přijmu nějaká doporučení nebo rady.

Roman   NOVÝ
20. 9. 2009

Mě teda recenze odfláknutá rozhodně nepřipadá, naopak, moc mi pomohla v rozhodování jakou knížku pořídit a děkuju za ní!

jzak   NOVÝ
14. 4. 2012

Škoda že není verze pro čtečky

Zasláno z mobilního telefonu.

HonzaP   NOVÝ
20. 6. 2012

Koupím, Dobrý den, mám o tuto knihu zájem, ale nikde není k sehnání, pokud se najde někdo, kdo už ji pročetl a leží mu doma v polici, tak se ozvěte, odkoupil bych. Čím dříve, tím lépe, beru první na kterou narazím. Nejlépe v Brně a převzetí osobně, po brně dojedu kamkoli. Dobírce se také nebráním. Pěkný den x(tecka)cup(zavinac)centrum.cz

Přidej svůj názor

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo e-mailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Reaguješ na příspěvek:
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové názory e-mailem (pouze pro přihlášené)
Sleduj názory ke článku a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý