Zajímá vás marketing sociálních sítí a Time Management? Pak by vás mělo zajímat Manager Expo!
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Reklama
Reklama

Zajímá vás marketing sociálních sítí a Time Management? Pak by vás mělo zajímat Manager Expo!Zajímá vás marketing sociálních sítí a Time Management? Pak by vás mělo zajímat Manager Expo!

 

Zajímá vás marketing sociálních sítí a Time Management? Pak by vás mělo zajímat Manager Expo!

Google       Google       7. 9. 2011       14 750×

Manager Expo, to jsou dvě konference v jedné: marketing na sociálních sítích a Time Management. Celkem tři dny ‒ 36 přednášek, 4 workshopy, 2 panelové diskuze a nechybí ani raut nebo networking. A je toho mnohem více.

Reklama
Reklama

Pro čtenáře Programujte.com jsme připravili akci: všichni naši čtenáři si mohou zakoupit zlevněné vstupné ‒ €200 (s DPH) / €100 (studentské, s DPH).
› slevový kód: PROGRAMUJEM

Manager Expo se koná 6.-8. října u nádherných Slnečných jazer, v Senci na Slovensku. Ale nenechte se zmást, čeští spíkři jsou zastoupeni v hojném počtu. Přichystány jsou hned dvě konference zaráz, které probíhají ve dvou sálech v kongresovém centru, organizátorem celé akce je Peter Bíreš. Akci by si neměli nechat ujít projektoví a marketingoví manažeři, lidé působící v reklamě, analytici, vývojáři nebo hlavouni firem.

Co na Manager Expu najdete

Jedná se o první ročník, na kterém bude 31 spíkrů s 36 přichystanými přednáškami s cílem přinést ucelený pohled na dva fenomény dnešní doby - sociální média a Time Management.

V prvním sále, Social Media Marketing, se budou řešit otázky, zdali využívat sociální sítě Facebook a Twitter pro propagaci značky nebo komunikaci se zákazníky, jakou strategii zvolit, kam kampaň směřovat, jak monitorovat její výsledky a případně, jakou marketingovou společnost oslovit a kdy.

Druhý sál, věnovaný Time Managementu, se bude zaobírat otázkou jak nejefektivněji zvládat stres, řešit úlohy a projekty tak, aby byly dotáhnuty v požadovaných termínech, jak nakládat s velkým množstvím nevyřízené pošty, jaké metody Time Managementu existují, kterou zvolit a jak ji přizpůsobit, jaké nástroje využívat a v neposlední řadě bude řeč o sedmi návycích, jak být zároveň produktivní a šťastný.

Dále jsou naplánovány dvě panelové diskuze na téma Sociální média v byznysu (se šesti spíkry) a Jak na metody Time Managementu (se čtyřmi spíkry). Počas konference bude i doprovodná výstava (knihy, diáře, školení, notebooky...), dále premiéra projektu Česko Slovensko má úspěch, tombola (notebook, kvalitní tiskárna, knihy, diáře...) a večerní raut spojený s ochutnávkou vína. Ráno na vás čeká hluboká meditace (kontextově si nespojovat s předchozí větou :-) ).

Cena této akce je €200 (€240 s DPH), pro studenty pak za polovinu (počet zlevněných vstupenek je omezený). Lze využít i množstevní slevu 20 % při registraci 5 a více lidí z jedné firmy. V případě, že se zúčastníte jednoho z workshopů, je cena snížena na €150 (€180 s DPH). V ceně jsou obědy i občerstvení formou coffee breaků, tričko ve všech velikostech a kniha dle výběru (výběr ze tří knih).

Program

Celý program najdete na webu akce Manager Expa.

Workshopy

Celkem jsou připraveny čtyři workshopy, které probíhají (vždy dva paralelně) celý den. Cena workshopů, stejně jako u WebExpa, není součástí ceny za vstupenku a její výše je různá. Pokud si však alespoň jeden z nich vyberete, cena za vstupenku na Manager Expo se sníží na €150.

První s názvem Začíname s GTD vede Petr Mára, který vede školení GTD a s Honzou Březinou dělají videocast o moderních technologiích DIGIT. Dozvíte se základy metody GTD (Getting Things Done) a jednotlivé návyky, které jsou pro tuto metodu příznačné. Představí vám metody a techniky, které vám pomohou vypořádat se s každodenním návalem úloh, minimalizovat stres a lépe zvládat úkoly a závazky, a tak maximalizovat svou produktivitu. Cena je €120 (bez DPH) a každý účastník získá i elektronickou verzi knihy D. Allena - Mít vše hotovo.

Druhý vede Lukáš Gregor a v zásadě navazuje na předchozí přednášku Petra workshopem s názvem Hlouběji do problematiky GTD. Lukáš vede iTime blog o GTD, osobním rozvoji a efektivitě a je šéfredaktorem webu Mítvšehotovo.cz. V rámci workshopu se bude věnovat tomu, jak aplikovat teorii do praxe, jak s GTD žít, v čem jsou největší nástrahy této metody a jak je možné z této metody co nejvíce získat. Cena €100 (bez DPH) + kniha D. Allena - Mít vše hotovo.

Oba výše zmíněné semináře (GTD) je možné objednat za cenu €195 (bez DPH). Následující dva workshopy probíhají paralelně s výše uvedenými.

Tajemství úspěšných lídrů je název třetího workshopu, který povede Peter Lorenz. Žije již 20 let v Londýně, kde působí jako kouč, mimo jiné také pracoval jako konzultant pro Spojené národy a Evropskou unii v oblasti médií a morálního vzdělávání. Na semináři se dozvíte a naučíte o vývoji praktických vědomostí a návyků vytvářejících platformu stálého pokroku na osobní a profesionální úrovni v oblasti byznysu. Cena €92,5 (bez DPH), v ceně je elektronická verze knihy Petra Lorenza - 101 způsobů, jak změnit svůj život + poukaz na konzultaci s Petrem Lorenzem "Přelom k úspěchu".

Poslední workshop vede Marek Spurný, téma 7 návyků skutečně efektivních lidí. Je spoluzakladatelem zastoupení Franklin Covey v ČR a SR, v posledních letech vedl jako lektor rozvojové programy pro společnosti jako Aliachem Fatra, Hewlett Packard, Telefónica O2, ING Bank, Vodafone, Logica, OVB, Zepter nebo Fujitsu. Workshop je zaměřený na osobní vítězství a dozvíte se, jak být jeho scénáristou a režisérem. €120 (bez DPH) + dárek od společnosti FranclinCovey.

Výběr z přednášek

Texty ohledně náplně přednášek jsem vzal přímo z webu Manager Expa - nezlobte se, že jsem je nepřeložil do češtiny; myslím, že to není třeba :-).

Michal Pastier - Ako sa z marketérov stali producenti internetového obsahu. Nike, Red Bull, Coca Cola, ale aj slovenské firmy prechádzajú na nové vedenie efektívnej komunikácie. Prezentácia o trendoch nielen z najprestížnejšieho reklamného festivalu na svete, Cannes Lions.

Josef Šlerka - Monitoring sociálnych médií. V prednáške sa dozviete prečo monitorovať sociálne médiá a ako zistené poznatky ďalej využívať. Nebudú chýbať ani praktické ukážky case studies.

Jan Sedlák - Twitter a tradičné média v praxi. Twitter je v západných krajinách v spojení s tradičnými médiami "veľká vec". V našich končinách sa o neho ale média príliš nezaujímajú. A keď sa aj zaujímajú, nevedia ako ho správne využívať. Prednáška ukáže možnosti využitia Twitteru pre všetky druhy médií a prinesie tipy z praxe.

Petr Mára - GTD a rušivé vplyvy(vlivy) dnešnej doby. Ako eliminovať rušivé vplyvy, ktoré nás oberajú o koncentráciu a efektivitu ? Ako efektívne využívať metódu GTD (Getting Things Done) ? Ako si ju prispôsobiť svojim potrebám a čoho sa pri aplikácii GTD vyvarovať ? O týchto témach a o svojich vlastných skúsenostiach s aplikovaním GTD sa s Vami podelí Petr Mára - uznávaný školiteľ a evangelista metódy GTD.

Tomáš Hajzler - Sloboda v práci ako cesta, ako robiť to v čom sme najlepší. Tomáš Hajzler roky skúma, prečo sa toľko ľudí snaží "ďaleko dotiahnuť", namiesto toho, aby robili, to čo milujú. Prichádza na fascinujúce súvislosti, zisťuje, ako je vlastne jednoduché a prirodzené robiť to, čo človeka baví, a že vlastne nie je, ani tak náročné sa tým aj uživiť.

Lukáš Gregor - E–nástroje k vyššej produktivite, plánovaniu a koncentrácii. Trh s aplikáciami pre správu projektov a úloh nakypol do takých rozmerov, že by sme celé dni nemuseli robiť nič iné, len jednotlivé nástroje skúšať a zisťovať, ktorý je ten naj. Aké sú praktické skúsenosti Lukáša Gregora s množstvom z nich (pre rôzne platformy či online) a ako by mohol vyzerať ten ideálny elektronický pomocník? Na tieto a nohé ďalšie otázky sa pokúsi odpovedať počas svojej prednášky.

Osobně mě zaujaly ještě následující přednášky:

Martin a David jsou skvělými řečníky, s nimi nešlápnete nikdy vedle :-). Některé přednášky budou ještě do programu postupně doplněny.

Manager Expo je prostě akce s nadupaným obsahem, takže neváhejte a přijďte.

› Web: http://managerexpo.sk/

×Odeslání článku na tvůj Kindle

Zadej svůj Kindle e-mail a my ti pošleme článek na tvůj Kindle.
Musíš mít povolený příjem obsahu do svého Kindle z naší e-mailové adresy kindle@programujte.com.

E-mailová adresa (např. novak@kindle.com):

TIP: Pokud chceš dostávat naše články každé ráno do svého Kindle, koukni do sekce Články do Kindle.

Hlasování bylo ukončeno    
4 hlasy
Google
(fotka) Lukáš ChurýLukáš je šéfredaktorem Programujte, vyvíjí webové aplikace, fascinuje ho umělá inteligence a je lektorem na FI MUNI, kde učí navrhovat studenty GUI. Poslední dobou se snaží posunout Laser Game o stupeň výše a vyvíjí pro něj nové herní aplikace a elektroniku.
Web     Twitter     Facebook     LinkedIn    

Nové články

Obrázek ke článku Delphi 10.1.2 (Berlin Update 2) – na co se můžeme těšit

Delphi 10.1.2 (Berlin Update 2) – na co se můžeme těšit

Touto roční dobou, kdy je zem pokrytá barevným listím a prsty křehnou v mrazivých ránech, se obvykle těšíme na zbrusu novou verzi RAD Studia. Letos si však ale budeme muset počkat na Godzillu a Linux až do jara. Vezměme tedy za vděk alespoň updatem 2 a jelikož dle vyjádření pánů z Embarcadero se budou nové věci objevovat průběžně, pojďme se na to tedy podívat.

Reklama
Reklama
Obrázek ke článku Konference: Moderní datová centra pro byznys dneška se koná už 24. 11.

Konference: Moderní datová centra pro byznys dneška se koná už 24. 11.

Stále rostoucí zájem o cloudové služby i maximální důraz na pružnost, spolehlivost a bezpečnost IT vedou k výrazným inovacím v datových centrech. V infrastruktuře datových center hraje stále významnější roli software a stále častěji se lze setkat s hybridními přístupy k jejich budování i provozu.

Obrázek ke článku Konference: Mobilní technologie mají velký potenciál pro byznys

Konference: Mobilní technologie mají velký potenciál pro byznys

Firmy by se podle analytiků společnosti Gartner měly  rychle přizpůsobit skutečnosti, že mobilní technologie už zdaleka nejsou horkou novinkou, ale standardní součástí byznysu. I přesto - nebo možná právě proto - tu nabízejí velký potenciál. Kde tedy jsou ty největší příležitosti? I tomu se bude věnovat již čtvrtý ročník úspěšné konference Mobilní řešení pro business.

Obrázek ke článku Hackerský kongres přiveze v září do Prahy špičky světové kryptoanarchie

Hackerský kongres přiveze v září do Prahy špičky světové kryptoanarchie

Hackerský kongres HCPP16 pořádá od 30. září do 2. října nezisková organizace Paralelní Polis již potřetí, a to ve stejnojmenném bitcoinovém prostoru v pražských Holešovicích. Letos přiveze na třídenní konferenci přes 40 většinou zahraničních speakerů – lídrů z oblastí technologií, decentralizované ekonomiky, politických umění a aktivismu. Náměty jejich přednášek budou také hacking, kryptoměny, věda, svoboda nebo kryptoanarchie.

Reklama autora

loadingtransparent (function() { var po = document.createElement('script'); po.type = 'text/javascript'; po.async = true; po.src = 'https://apis.google.com/js/plusone.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); })();
Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032016 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý