Názory ke článku SOPA, PIPA a další útoky hackerů – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Názory ke článku SOPA, PIPA a další útoky hackerů – Programujte.comNázory ke článku SOPA, PIPA a další útoky hackerů – Programujte.com

 

Názory ke článku SOPA, PIPA a další útoky hackerů

ViFi   NOVÝ
26. 1. 2012

Za těmito návrhy zákonů (SOPA, PIPA) jsou bezesporu především silné ekonomické skupiny, které jsou ve spojení s vlastníky hudebních, filmových a jiných vydavatelů a distributorů. Otázka je, zda je šíření filmů a písniček po internetu tím největším zlem.

Bohužel na netu se říší spousty dalších souborů, které jsou mnohem nebezpečnější, ale zato nechávají tyto distributory zcela chladnými. Jsou to napříkad různé extrémistické skupiny (takové video se záběry holých lebek kopajících do ležícího člověka je opravdu síla!), o dětské pornografii nemluvě. Tohle jsou věci, které ubližují pověsti internetu a na které je policie ve svém snažení sama.

Plošné zákazy nic neřeší a podle mne víc škodí než pomáhají. To, že na Facebooku nebo YouTube je mnoho užitečných materiálů, třeba instruktážní videosoubory pro výuku, nikoho nezajímá?

knezi   NOVÝ
26. 1. 2012     web

#1 ViFi
Souhlas, tohle je dvojsečná zbraň, navíc na každou takovouhle zrušenou stránku připadá nepočítaně stejných, které zrušeny nejsou.

Přidej svůj názor

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo e-mailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Reaguješ na příspěvek:
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové názory e-mailem (pouze pro přihlášené)
Sleduj názory ke článku a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý