Názory ke článku Problém Facebookových komentářů, stránka je vaše, tak s tím něco dělejte! – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Názory ke článku Problém Facebookových komentářů, stránka je vaše, tak s tím něco dělejte! – Programujte.comNázory ke článku Problém Facebookových komentářů, stránka je vaše, tak s tím něco dělejte! – Programujte.com

 

Názory ke článku Problém Facebookových komentářů, stránka je vaše, tak s tím něco dělejte!

Michal Raška   NOVÝ
18. 5. 2014

K tomuto článku dvě poznámky.

Myslím, že reklama nebyla označena jako rasistická kvůli tomu, že je na ni černoch, jako spíše kvůli pravé části reklamy, která může působit tak, že ten černoch nakopává bílého do hader. Pokud by byli fotbalisté stejné rasy a různých dresů (fiktivních) bylo by to ok, takto je ta reklama opravdu velice problematická a může být špatně pochopena a lidi naštvat.

A k tomu se váže druhá poznámka. Pokud jde (jak soudíte o křiklouna z principu), tak skrytí příspěvku je špatná taktika, protože tito lidi, díky své praxi vědí, že mohou být skryti. Svůj boj přenesou pak jinam, kde na tím nemáte kontrolu a může to způsobit potíže. Váš postup bude fungovat jen v případě, že jste opravdu naštvali člověka, který jinak problémem v diskuzi není.

V každém případě rada ohledně změny agentury je možná na místě, neboť touto reklamou mohla značku, byť neúmyslně poškodit.

remmidemmi   NOVÝ
21. 7. 2014

zajímavé, nechodím na FB. Zkusil jsem se na FB už celkem 3x registrovat. Nejdéle jsem tam vydržel po druhé, celých asi 36 hodin, pak byla moje registrace odstraněna. Na potřetí mne odstranili už po 2 hodinách. A to jsem tam vždy pouze zapsal pár svých základních dat. K čemu je FB? Právě pro takové křiklouny, pro socky a reklamy cílené na socky. Nedivte se, že jsou pak naštvaní.

Přidej svůj názor

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo e-mailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Reaguješ na příspěvek:
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové názory e-mailem (pouze pro přihlášené)
Sleduj názory ke článku a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032023 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý