Názory ke článku Bezrealitky.cz na novém webu rychleji propojí vážné zájemce s majiteli nemovitostí – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Názory ke článku Bezrealitky.cz na novém webu rychleji propojí vážné zájemce s majiteli nemovitostí – Programujte.comNázory ke článku Bezrealitky.cz na novém webu rychleji propojí vážné zájemce s majiteli nemovitostí – Programujte.com

 

Názory ke článku Bezrealitky.cz na novém webu rychleji propojí vážné zájemce s majiteli nemovitostí

Frederika   NOVÝ
14. 8. 2019

Díky za recenzi, neslyším o tomhle webu poprvé a možná bych se i přes ně ráda podívala po nějakém bytečku. Jen jsem se ještě chtěla zeptat, jestli nemáte třeba srovnání kvality tohoto webu s tímhle? Jsou to takové  Moc díky a přeji hezký den. možnosti, mezi kterými se rozhoduji.

Petr   NOVÝ
11. 11. 2019

Zd

Petr   NOVÝ
11. 11. 2019

Zdravim, bez realitky už jsem také někde zaslechl určitě je to super nemuset dávat nějakou provizi RK. Ale slyšel jsem že když se kupujete být přímo od developerskych projektu třeba jako tento tak se taky neplatí žádná provize a stěhujete se do novostavby. A promiňte za ten překlep výše. 

Petra L.   NOVÝ
24. 6. 2020

Dobrý den, by mě zajímalo jak je to s takovýma projektama jakože novostavby jestli se dají najít třeba na portálu bezrealitky. Jakože samostatně byty na prodej nebo k podnájmu. Hledáme bydlení s přítelkyní někde nejlíp na okraji Prahy, a takže na portálu bezrealitky jednate přímo s vlastníky nemovitostí? A nemusí se platit žádná provize za zprostředkování bydlení? Teda jestli to chápu dobře..

Bedřich   NOVÝ
7. 2. 2022

Tak to je škoda narazit na takový web tak před půl rokem, tak by jsme hledali bydlení asi tak. No nakonec jsme našli bydlení teda tady. Jsem nevěděl že se dá sehnat bydlení bez realitky, vím že jsou různé inzerce třeba ještě někde na internetu. Ale o tehle stránkach jsem vůbec nevěděl.

Přidej svůj názor

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo e-mailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Reaguješ na příspěvek:
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové názory e-mailem (pouze pro přihlášené)
Sleduj názory ke článku a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032023 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý