Ostatní – Články – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Ostatní – Články – Programujte.comOstatní – Články – Programujte.com

 

Obrázek ke článku EVE - Hra pro dospělé

EVE - Hra pro dospělé

V tomto článku bych vám chtěl popsat hru žánru MMORPG, EVE. Jedná se o sci-fi hru s největším herně zpracovaným vesmírem.

Reklama
Reklama

Novinky na trhu práce: doporučeně

Pokud se chcete zorientovat na trhu práce, jsme tu pro Vás. Dnes vydáváme už druhé číslo našich novinek, se kterými se zde budete setkávat pravidelně. Přijďe se podívat.

Obrázek ke článku PHP-Fusion - už se znáte?

PHP-Fusion - už se znáte?

Chcete internetovou stránku zdarma a rychle? Bez programování a kódování? V tom případě je redakční systém PHP-Fusion to pravé pro vás! Jednoduchá instalace, jednoduchá administrace a moře funkcí, vzhledů a rozšíření. Registrace, články, novinky, downloady, FAQ, ankety, fotoalba, fórum… To vše můžete mít – snadno a rychle!

Obrázek ke článku Tlačítko Přejít ve Firefoxu 3

Tlačítko Přejít ve Firefoxu 3

Jednou z novinek v přicházející verzi Firefoxu je i samomizící tlačítko Přejít, čímž jde jeden z nejpoužívanějších internetových prohlížečů ve šlépějích některých svých rivalů. Podle mého rozhodně nejde o změnu k lepšímu. Pokud máte stejný názor, v tomto článku se dozvíte, jak tlačítko Přejít vrátit zpět.

„Stlačte“ si kód

Dat přenášených pomocí internetu je hodně. V poslední době se k tomu připojují ještě objemné kaskádové styly CSS a JavaScripty. V tomto článku si představíme tzv. „kompresory" kódu, které nám právě mohou pomoci takové skripty zmenšit.

Letní škola Web 2.0 pro techies

Web 2.0 je asi nejznámější „buzzword“ dnešního Internetu. Jaké technologie se za ním skrývají? Jak si vytvořit Web 2.0 aplikaci? Co je to RIA?

Máte otázky na Steva Ballmera?

Chcete položit otázku hlavě společnosti Microsoft? Dejte o sobě vědět, třeba budete mít štěstí a dostanete odpověď.

Alan Turing

Do toho článku jsem si vzal na „paškál“ slavného, ve své době asi ne moc uznávaného Alana Turinga. Narodil se v Londýně, konkrétně v Paddingtonu 23. června roku 1912. Turing byl významný logik, matematik a založil mnoho vědních oborů, které se zabývaly nejen počítačovou technologií.

Obrázek ke článku CoolHotmail.cz

CoolHotmail.cz

Získej unikátní e-mailovou adresu a „Vystup z davu!“

Obrázek ke článku Windows Live Partner Day

Windows Live Partner Day

Dne 29. 5. 2008 se bude v budově hotelu Pyramida (Bělohorská 24, Praha 6) konat vývojářská konference věnovaná službám Windows Live.

Obrázek ke článku IBM IDC v Brně

IBM IDC v Brně

Slavnostní zahájení provozu servisního centra IBM Integrated Delivery Center proběhlo před dvěma roky 12. dubna 2006 a dnes poskytuje služby v oblasti outsourcingu informačních technologií již více než šesti stovkám klientů po celém světě.

Win The Web - maraton pro programátory

Microsoft pořádá o víkendu 17.–18. května 2008 paralelně v sedmi zemích střední a východní Evropy 24hodinový soutěžní maratón v programování.

Obrázek ke článku Expertní systémy I

Expertní systémy I

Expertní systémy jsou asi nejznámější teorií umělé inteligence. Článek popisuje základní myšlenky těchto systémů zejména z pohledu jejich realizace v průmyslové praxi. V závěru je představen procedurální systém umístění pravoúhlých dílců na ploše, kde použití popsaných principů velmi zjednodušilo řešení úlohy a přineslo další příznivé vedlejší efekty.

Total Commander - Ultima Prime

Používáte rádi oblíbený souborový manager Total Commander? Můžete vyzkoušet variantu Ultima Prime. Pokusím se vám přiblížit její přednosti.

Největší odborné setkání IT specialistů v ČR

Počítačová škola GOPAS ve spolupráci se společností Microsoft pořádají ve dnech 22.–25. dubna 2008 již šestý ročník odborného setkání IT specialistů – TECHnical EDucation Conference 2008. Odborná konference je určena pro všechny, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech v oblasti produktů společnosti Microsoft. Jednotlivé semináře jsou koncipovány vždy do několika znalostních úrovní.

Obrázek ke článku Firefox 3: pátá beta přináší 750 změn

Firefox 3: pátá beta přináší 750 změn

Mozilla po třech týdnech vydala slibovanou pátou beta verzi webového prohlížeče Firefox 3. Mnoho změn v této verzi bylo provedeno na základě požadavků a zpětné vazby od komunity uživatelů dřívějších beta verzí. Vývojáři slibují, že je nyní Firefox 3 rychlejší než kdykoliv dříve.

AMPÉR 2008

Dnes po 9. hodině se oficiálně otevřely brány 16. ročníku mezinárodního veletrhu elektroniky Ampér 2008. Jako tradičně bylo i letos nabyto a bylo tedy na co se dívat.

Obrázek ke článku Windows Live ID aneb jak na něj

Windows Live ID aneb jak na něj

V některých článcích o Windows Live se píše o tom, že k používání je nutné mít zaregistrované Windows Live ID, ale jak ho zaregistrovat? Na to se podíváme v tomto článku.

Obrázek ke článku Windows Live Události

Windows Live Události

Jak jsem již v minulých článcích zmiňoval, Windows Live je rozsáhlá platforma, která nabízí mnoho služeb, jednou z nich jsou i Windows Live Události.

Obrázek ke článku WebCamp 08

WebCamp 08

Rád bych vás pozval na konferenci WebCamp, kterou pořádá, spolu s Vilémem Málkem, Jakub Vrána na konci března v Praze. První den – čtvrtek 27. 3. 2008 – je věnovaný webdevelopmentu (převážně PHP) a na starosti ho má Jakub Vrána. Druhý den – pátek 28. 3. 2008 – je věnován webdesignu a na starosti ho má Vilém Málek.

Obrázek ke článku Stahujte videa z YouTube a dalších serverů

Stahujte videa z YouTube a dalších serverů

Také si rádi prohlížíte videa na YouTube, Google Video, Break, Dailymotion, Teacher Tube a dalších? Nebo ještě raději na RedTube, PornoTube, YouPorn, Megarotic a podobných videoserverech? Stáhněte si je přímo na váš HDD! K tomuto vám bezpečně poslouží program s názvem Save 2PC, který je poskytován jako placený, ale na pět dní poslouží i trial verze.

Výsledky 361-390 z celkem 1 559 nalezených
  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23     
Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032019 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý