Ostatní – Články – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Ostatní – Články – Programujte.comOstatní – Články – Programujte.com

 

Obrázek ke článku Mac OS X „porazil“ MS Vista i Linux!

Mac OS X „porazil“ MS Vista i Linux!

V březnovém vydání časopisu CHIP jsem narazil na velice zajímavý článek nazvaný „Souboj operačních systémů – kdo s koho?“, který si dal za úkol porovnat moderní operační systémy a konečně ukončit spor zastánců toho, či onoho systému o to, který je lepší. Výsledky jsou opravdu velice zajímavé.

Reklama
Reklama

PHP konference - jaro 2008

Sdružení Czech PHP user group vás zve na třetí PHP konfereneci zaměřenou na PHP frameworky a pomocné knihovny.

Skype 2.0 už i na Linux

Uživatelé operačního systému Linux mají opět další důvod k radosti. S novým Skypem mohou nejen pohodlně telefonovat, ale nově i zakládat video hovory.

Obrázek ke článku Co chybí na Webu 2.0?

Co chybí na Webu 2.0?

Hrne se to na nás ze všech stran. Youtube, Flickr, Digg, Wikipedia… Web 2.0 se stal fenoménem dnešní doby. Existuje však něco, co mezi „sociálními stránkami“ chybí.

Procesory PSoC od Cypresu

Před několika hodinami jsem telefonicky hovořil se zástupcem firmy MSC-VERTRIEBS-CZ s.r.o. Tato firma je mimo jiné zástupcem firmy Cypress vyrábějící procesory s označením PSoC. Jedná se o velmi zajímavé součástky, které jistě stojí za povšimnutí všemi, kteří se věnují vývoji procesorových aplikací. Proč jsou u nás nedostupné pro amatérské využití a jakým způsobem to změnit, bylo jedno z témat rozhovoru.

Obrázek ke článku Proč nemám rád Linux?

Proč nemám rád Linux?

Proč používat operační systém Linux? Proč Linux? Na zdejším fóru se objevila další diskuse snažící se řešit problematiku jménem Linux. Jak zareagovat na dotaz, proč jej nemám rád? Lepší řešení než článek mě nenapadá.

Obrázek ke článku IT Underground 2008

IT Underground 2008

Bude to již 10. ročník konference v Evropě a 4. v České republice. IT Underground 2008 je konference a workshop, během kterých se světové autority podělí o svoje znalosti a zkušenosti na téma ochrany informačních systémů a zabezpečení proti útokům. IT Underground 2008 bude největší konference svého druhu v České republice.

OpenGL Průvodce programátora

Naučte se grafickou knihovnu OpenGL, z knihy, jejíž originál je ve světě nejznámějším a nejúspěšnějším titulem.

Obrázek ke článku Windows Live Messenger IM Control

Windows Live Messenger IM Control

Někdy jste si mohli dát otázku: Používám Windows Live Messenger, ale jak se spojit se zákazníky (kamárády), kteří Windows Live Messenger nepoužívají? Odpověď bude jednoduchá. Zkuste použít Windows Live Messenger IM Control.

Obrázek ke článku Jak jednoduše vytvořit panoramatický snímek?

Jak jednoduše vytvořit panoramatický snímek?

Jistě jste si někdy na vaší dovolené pořídili několik fotek, např. náměstí, a chtěli jste si vytvořit panoramatický snímek, ale nevěděli jak? Tak vám představuji nový a velmi jednoduchý nástroj pro nejen tyto účely!

Bill Gates predpovedá zmeny...

Počítače sa podľa zakladateľa Microsoftu Billa Gatesa počas najbližších piatich rokov dramaticky zmenia. Klávesnicu a myš postupne nahradia intuitívnejšie, prirodzenejšie technológie. Oveľa väčšiu úlohu bude údajne hrať dotyk, obraz a reč.

Obrázek ke článku Nová GeForce 8800GT 1GB

Nová GeForce 8800GT 1GB

ASUS EN8800GT/ HTDP/1G – první model karty s 1GB grafickou pamětí Qimonda na světě od světoznámého výrobce grafických karet ASUS.

Výsledky 391-420 z celkem 1 559 nalezených
  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24     
Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032019 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý