Ostatní – Články – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Ostatní – Články – Programujte.comOstatní – Články – Programujte.com

 

Největší odborné setkání IT specialistů v ČR

Počítačová škola GOPAS ve spolupráci se společností Microsoft pořádají ve dnech 22.–25. dubna 2008 již šestý ročník odborného setkání IT specialistů – TECHnical EDucation Conference 2008. Odborná konference je určena pro všechny, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech v oblasti produktů společnosti Microsoft. Jednotlivé semináře jsou koncipovány vždy do několika znalostních úrovní.

Reklama
Reklama
Obrázek ke článku Firefox 3: pátá beta přináší 750 změn

Firefox 3: pátá beta přináší 750 změn

Mozilla po třech týdnech vydala slibovanou pátou beta verzi webového prohlížeče Firefox 3. Mnoho změn v této verzi bylo provedeno na základě požadavků a zpětné vazby od komunity uživatelů dřívějších beta verzí. Vývojáři slibují, že je nyní Firefox 3 rychlejší než kdykoliv dříve.

AMPÉR 2008

Dnes po 9. hodině se oficiálně otevřely brány 16. ročníku mezinárodního veletrhu elektroniky Ampér 2008. Jako tradičně bylo i letos nabyto a bylo tedy na co se dívat.

Obrázek ke článku Windows Live ID aneb jak na něj

Windows Live ID aneb jak na něj

V některých článcích o Windows Live se píše o tom, že k používání je nutné mít zaregistrované Windows Live ID, ale jak ho zaregistrovat? Na to se podíváme v tomto článku.

Obrázek ke článku Windows Live Události

Windows Live Události

Jak jsem již v minulých článcích zmiňoval, Windows Live je rozsáhlá platforma, která nabízí mnoho služeb, jednou z nich jsou i Windows Live Události.

Obrázek ke článku WebCamp 08

WebCamp 08

Rád bych vás pozval na konferenci WebCamp, kterou pořádá, spolu s Vilémem Málkem, Jakub Vrána na konci března v Praze. První den – čtvrtek 27. 3. 2008 – je věnovaný webdevelopmentu (převážně PHP) a na starosti ho má Jakub Vrána. Druhý den – pátek 28. 3. 2008 – je věnován webdesignu a na starosti ho má Vilém Málek.

Obrázek ke článku Stahujte videa z YouTube a dalších serverů

Stahujte videa z YouTube a dalších serverů

Také si rádi prohlížíte videa na YouTube, Google Video, Break, Dailymotion, Teacher Tube a dalších? Nebo ještě raději na RedTube, PornoTube, YouPorn, Megarotic a podobných videoserverech? Stáhněte si je přímo na váš HDD! K tomuto vám bezpečně poslouží program s názvem Save 2PC, který je poskytován jako placený, ale na pět dní poslouží i trial verze.

Obrázek ke článku Mac OS X „porazil“ MS Vista i Linux!

Mac OS X „porazil“ MS Vista i Linux!

V březnovém vydání časopisu CHIP jsem narazil na velice zajímavý článek nazvaný „Souboj operačních systémů – kdo s koho?“, který si dal za úkol porovnat moderní operační systémy a konečně ukončit spor zastánců toho, či onoho systému o to, který je lepší. Výsledky jsou opravdu velice zajímavé.

PHP konference - jaro 2008

Sdružení Czech PHP user group vás zve na třetí PHP konfereneci zaměřenou na PHP frameworky a pomocné knihovny.

Skype 2.0 už i na Linux

Uživatelé operačního systému Linux mají opět další důvod k radosti. S novým Skypem mohou nejen pohodlně telefonovat, ale nově i zakládat video hovory.

Obrázek ke článku Co chybí na Webu 2.0?

Co chybí na Webu 2.0?

Hrne se to na nás ze všech stran. Youtube, Flickr, Digg, Wikipedia… Web 2.0 se stal fenoménem dnešní doby. Existuje však něco, co mezi „sociálními stránkami“ chybí.

Procesory PSoC od Cypresu

Před několika hodinami jsem telefonicky hovořil se zástupcem firmy MSC-VERTRIEBS-CZ s.r.o. Tato firma je mimo jiné zástupcem firmy Cypress vyrábějící procesory s označením PSoC. Jedná se o velmi zajímavé součástky, které jistě stojí za povšimnutí všemi, kteří se věnují vývoji procesorových aplikací. Proč jsou u nás nedostupné pro amatérské využití a jakým způsobem to změnit, bylo jedno z témat rozhovoru.

Obrázek ke článku Proč nemám rád Linux?

Proč nemám rád Linux?

Proč používat operační systém Linux? Proč Linux? Na zdejším fóru se objevila další diskuse snažící se řešit problematiku jménem Linux. Jak zareagovat na dotaz, proč jej nemám rád? Lepší řešení než článek mě nenapadá.

Obrázek ke článku IT Underground 2008

IT Underground 2008

Bude to již 10. ročník konference v Evropě a 4. v České republice. IT Underground 2008 je konference a workshop, během kterých se světové autority podělí o svoje znalosti a zkušenosti na téma ochrany informačních systémů a zabezpečení proti útokům. IT Underground 2008 bude největší konference svého druhu v České republice.

OpenGL Průvodce programátora

Naučte se grafickou knihovnu OpenGL, z knihy, jejíž originál je ve světě nejznámějším a nejúspěšnějším titulem.

Obrázek ke článku Windows Live Messenger IM Control

Windows Live Messenger IM Control

Někdy jste si mohli dát otázku: Používám Windows Live Messenger, ale jak se spojit se zákazníky (kamárády), kteří Windows Live Messenger nepoužívají? Odpověď bude jednoduchá. Zkuste použít Windows Live Messenger IM Control.

Výsledky 391-420 z celkem 1 559 nalezených
  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24     
Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032020 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý