Ostatní – Články – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Ostatní – Články – Programujte.comOstatní – Články – Programujte.com

 

Obrázek ke článku IT Underground 2008

IT Underground 2008

Bude to již 10. ročník konference v Evropě a 4. v České republice. IT Underground 2008 je konference a workshop, během kterých se světové autority podělí o svoje znalosti a zkušenosti na téma ochrany informačních systémů a zabezpečení proti útokům. IT Underground 2008 bude největší konference svého druhu v České republice.

Reklama
Reklama

OpenGL Průvodce programátora

Naučte se grafickou knihovnu OpenGL, z knihy, jejíž originál je ve světě nejznámějším a nejúspěšnějším titulem.

Obrázek ke článku Windows Live Messenger IM Control

Windows Live Messenger IM Control

Někdy jste si mohli dát otázku: Používám Windows Live Messenger, ale jak se spojit se zákazníky (kamárády), kteří Windows Live Messenger nepoužívají? Odpověď bude jednoduchá. Zkuste použít Windows Live Messenger IM Control.

Obrázek ke článku Jak jednoduše vytvořit panoramatický snímek?

Jak jednoduše vytvořit panoramatický snímek?

Jistě jste si někdy na vaší dovolené pořídili několik fotek, např. náměstí, a chtěli jste si vytvořit panoramatický snímek, ale nevěděli jak? Tak vám představuji nový a velmi jednoduchý nástroj pro nejen tyto účely!

Bill Gates predpovedá zmeny...

Počítače sa podľa zakladateľa Microsoftu Billa Gatesa počas najbližších piatich rokov dramaticky zmenia. Klávesnicu a myš postupne nahradia intuitívnejšie, prirodzenejšie technológie. Oveľa väčšiu úlohu bude údajne hrať dotyk, obraz a reč.

Obrázek ke článku Nová GeForce 8800GT 1GB

Nová GeForce 8800GT 1GB

ASUS EN8800GT/ HTDP/1G – první model karty s 1GB grafickou pamětí Qimonda na světě od světoznámého výrobce grafických karet ASUS.

Změní Ubuntu jméno?

Někomu se prostě pořád něco nelíbí. V současné době by se takto dal označit jistý Rick Lehrbaum, který požaduje změnu názvu linuxové distribuce Ubuntu.

Obrázek ke článku MacBook Air

MacBook Air

Všichni, kdo snili o malém laptopu Mac, mohou nyní zajásat, protože je tu MacBook Air, který vyniká opravdu neuvěřitelně malými rozměry.

Obrázek ke článku GRISOFT uvolnil druhou beta verzi AVG 8.0

GRISOFT uvolnil druhou beta verzi AVG 8.0

Nová verze AVG 8.0 nabízí rozšíření ochrany dat a vyšší uživatelský komfort.
Brno, 16. ledna 2008 – GRISOFT, dodavatel bezpečnostního software AVG, uvolnil k veřejnému testování druhou beta verzi AVG 8.0. Produkt má zcela nové testovací jádro a vylepšené detekční schopnosti. Součástí programu jsou nově webový štít ke kontrole obsahu stránek, detekce rootkitů, stejně jako technologie ochrany proti exploitům, výsledek nedávné akvizice společnosti Exploit Prevention Labs. Druhá veřejná beta verze AVG 8.0 je zájemcům k dispozici na webových stránkách Beta portálu (beta.avg.com).

Šance pro mladé grafiky a designéry

Již podeváté mají talentovaní mladí lidé příležitost předvést své schopnosti a dovednosti v internetových soutěžích projektu Junior Internet. Jedna z nich je určena pro nadané mladé grafiky a designéry, kteří mohou do soutěže Junior Design přihlašovat své grafické práce až do 15. února 2008.

Matrix efekt

Už vcelku známá a profláknutá technika, jak docílit tzv. Matrix efektu.

Výsledky 421-450 z celkem 1 559 nalezených
  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25     
Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032021 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý