Ostatní – Články – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Ostatní – Články – Programujte.comOstatní – Články – Programujte.com

 

Reklama
Reklama
Obrázek ke článku Jak jednoduše vytvořit panoramatický snímek?

Jak jednoduše vytvořit panoramatický snímek?

Jistě jste si někdy na vaší dovolené pořídili několik fotek, např. náměstí, a chtěli jste si vytvořit panoramatický snímek, ale nevěděli jak? Tak vám představuji nový a velmi jednoduchý nástroj pro nejen tyto účely!

Bill Gates predpovedá zmeny...

Počítače sa podľa zakladateľa Microsoftu Billa Gatesa počas najbližších piatich rokov dramaticky zmenia. Klávesnicu a myš postupne nahradia intuitívnejšie, prirodzenejšie technológie. Oveľa väčšiu úlohu bude údajne hrať dotyk, obraz a reč.

Obrázek ke článku Nová GeForce 8800GT 1GB

Nová GeForce 8800GT 1GB

ASUS EN8800GT/ HTDP/1G – první model karty s 1GB grafickou pamětí Qimonda na světě od světoznámého výrobce grafických karet ASUS.

Změní Ubuntu jméno?

Někomu se prostě pořád něco nelíbí. V současné době by se takto dal označit jistý Rick Lehrbaum, který požaduje změnu názvu linuxové distribuce Ubuntu.

Obrázek ke článku MacBook Air

MacBook Air

Všichni, kdo snili o malém laptopu Mac, mohou nyní zajásat, protože je tu MacBook Air, který vyniká opravdu neuvěřitelně malými rozměry.

Obrázek ke článku GRISOFT uvolnil druhou beta verzi AVG 8.0

GRISOFT uvolnil druhou beta verzi AVG 8.0

Nová verze AVG 8.0 nabízí rozšíření ochrany dat a vyšší uživatelský komfort.
Brno, 16. ledna 2008 – GRISOFT, dodavatel bezpečnostního software AVG, uvolnil k veřejnému testování druhou beta verzi AVG 8.0. Produkt má zcela nové testovací jádro a vylepšené detekční schopnosti. Součástí programu jsou nově webový štít ke kontrole obsahu stránek, detekce rootkitů, stejně jako technologie ochrany proti exploitům, výsledek nedávné akvizice společnosti Exploit Prevention Labs. Druhá veřejná beta verze AVG 8.0 je zájemcům k dispozici na webových stránkách Beta portálu (beta.avg.com).

Šance pro mladé grafiky a designéry

Již podeváté mají talentovaní mladí lidé příležitost předvést své schopnosti a dovednosti v internetových soutěžích projektu Junior Internet. Jedna z nich je určena pro nadané mladé grafiky a designéry, kteří mohou do soutěže Junior Design přihlašovat své grafické práce až do 15. února 2008.

Matrix efekt

Už vcelku známá a profláknutá technika, jak docílit tzv. Matrix efektu.

Nové schéma na PSP Slim

Nelíbí se už vám to nudné menu vašeho PSP a témata jsou dle vašeho názoru na nic? V tomto článku si ukážeme, jak s tím něco udělat.

PHP frameworky - konference

Pokud hledáte nějakého efektivního pomocníka pro psaní PHP aplikací, jistě jste stáli před rozhodnutím, kterého vybrat. Přijměte tedy pozvání na PHP konferenci, která by vám měla pomoci s oním výběrem.

Vydáno PHP 4.4.8

Včera byla vydána nová verze oblíbeného skriptovacího jazyka PHP ve verzi 4.4.8.

Obrázek ke článku Windows 7 - novinka pod pokličkou

Windows 7 - novinka pod pokličkou

Před několika měsíci k nám přišly Windows Vista. Byla to naprostá novinka, o které všichni začali zaujatě diskutovat. My se ale podíváme trochu dál do budoucnosti na potenciálního nástupce…

Výsledky 421-450 z celkem 1 559 nalezených
  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25     
Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032020 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý