Ostatní – Články – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Ostatní – Články – Programujte.comOstatní – Články – Programujte.com

 

Reklama
Reklama

Změní Ubuntu jméno?

Někomu se prostě pořád něco nelíbí. V současné době by se takto dal označit jistý Rick Lehrbaum, který požaduje změnu názvu linuxové distribuce Ubuntu.

Obrázek ke článku MacBook Air

MacBook Air

Všichni, kdo snili o malém laptopu Mac, mohou nyní zajásat, protože je tu MacBook Air, který vyniká opravdu neuvěřitelně malými rozměry.

Obrázek ke článku GRISOFT uvolnil druhou beta verzi AVG 8.0

GRISOFT uvolnil druhou beta verzi AVG 8.0

Nová verze AVG 8.0 nabízí rozšíření ochrany dat a vyšší uživatelský komfort.
Brno, 16. ledna 2008 – GRISOFT, dodavatel bezpečnostního software AVG, uvolnil k veřejnému testování druhou beta verzi AVG 8.0. Produkt má zcela nové testovací jádro a vylepšené detekční schopnosti. Součástí programu jsou nově webový štít ke kontrole obsahu stránek, detekce rootkitů, stejně jako technologie ochrany proti exploitům, výsledek nedávné akvizice společnosti Exploit Prevention Labs. Druhá veřejná beta verze AVG 8.0 je zájemcům k dispozici na webových stránkách Beta portálu (beta.avg.com).

Šance pro mladé grafiky a designéry

Již podeváté mají talentovaní mladí lidé příležitost předvést své schopnosti a dovednosti v internetových soutěžích projektu Junior Internet. Jedna z nich je určena pro nadané mladé grafiky a designéry, kteří mohou do soutěže Junior Design přihlašovat své grafické práce až do 15. února 2008.

Matrix efekt

Už vcelku známá a profláknutá technika, jak docílit tzv. Matrix efektu.

Nové schéma na PSP Slim

Nelíbí se už vám to nudné menu vašeho PSP a témata jsou dle vašeho názoru na nic? V tomto článku si ukážeme, jak s tím něco udělat.

PHP frameworky - konference

Pokud hledáte nějakého efektivního pomocníka pro psaní PHP aplikací, jistě jste stáli před rozhodnutím, kterého vybrat. Přijměte tedy pozvání na PHP konferenci, která by vám měla pomoci s oním výběrem.

Vydáno PHP 4.4.8

Včera byla vydána nová verze oblíbeného skriptovacího jazyka PHP ve verzi 4.4.8.

Obrázek ke článku Windows 7 - novinka pod pokličkou

Windows 7 - novinka pod pokličkou

Před několika měsíci k nám přišly Windows Vista. Byla to naprostá novinka, o které všichni začali zaujatě diskutovat. My se ale podíváme trochu dál do budoucnosti na potenciálního nástupce…

Obrázek ke článku Adobe AIR beta 3

Adobe AIR beta 3

Adobe vydalo betaverzi Adobe Integrated Runtime (AIR™), dříve známé pod kódovým názvem Apollo. Adobe AIR je aplikační runtime pro více operačních systémů, které umožňuje vývojářům používat HTML/CSS, Ajax, Adobe Flash a Adobe Flex k rozšíření bohatých internetových aplikací (RIA) na pracovní plochu bez použití prohlížeče.

Root.cz: Videopůjčovna ČT jen pro MS Windows

Dnes ráno při čtení nových příspěvků na Root.cz mě pobavily dva příspěvky. Jeden o tom, že kdesi v USA byl student potrestán za užití nějakého programu Firefox.exe ve škole. A druhý na téma internetové videopůjčovny ČT, kterou tato televize veřejné služby spustila v neděli.

Obrázek ke článku Google 1. lekce - Vyhledávání

Google 1. lekce - Vyhledávání

Pro většinu z nás je Google synonymem pro vyhledávání na Internetu. Google skutečně vyhledá téměř všechno, téměř vždy lépe než jakýkoliv konkurent. Google ale roste, zaměstnává skvělé programátory, podporuje open-sourcový vývoj, a tak není divu, že jeho nabídka roste. V tomto kurzu bych se rád věnoval tedy všemu kolem Google.

Winamp 5.51

Prehrávač multimediálneho obsahu je aktuálne dostupný vo svojej novej verzii Winamp 5.51.

Výsledky 421-450 z celkem 1 559 nalezených
  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25     
Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032019 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý