Ostatní – Články – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Ostatní – Články – Programujte.comOstatní – Články – Programujte.com

 

Reklama
Reklama
Obrázek ke článku Windows 7 - novinka pod pokličkou

Windows 7 - novinka pod pokličkou

Před několika měsíci k nám přišly Windows Vista. Byla to naprostá novinka, o které všichni začali zaujatě diskutovat. My se ale podíváme trochu dál do budoucnosti na potenciálního nástupce…

Obrázek ke článku Adobe AIR beta 3

Adobe AIR beta 3

Adobe vydalo betaverzi Adobe Integrated Runtime (AIR™), dříve známé pod kódovým názvem Apollo. Adobe AIR je aplikační runtime pro více operačních systémů, které umožňuje vývojářům používat HTML/CSS, Ajax, Adobe Flash a Adobe Flex k rozšíření bohatých internetových aplikací (RIA) na pracovní plochu bez použití prohlížeče.

Root.cz: Videopůjčovna ČT jen pro MS Windows

Dnes ráno při čtení nových příspěvků na Root.cz mě pobavily dva příspěvky. Jeden o tom, že kdesi v USA byl student potrestán za užití nějakého programu Firefox.exe ve škole. A druhý na téma internetové videopůjčovny ČT, kterou tato televize veřejné služby spustila v neděli.

Obrázek ke článku Google 1. lekce - Vyhledávání

Google 1. lekce - Vyhledávání

Pro většinu z nás je Google synonymem pro vyhledávání na Internetu. Google skutečně vyhledá téměř všechno, téměř vždy lépe než jakýkoliv konkurent. Google ale roste, zaměstnává skvělé programátory, podporuje open-sourcový vývoj, a tak není divu, že jeho nabídka roste. V tomto kurzu bych se rád věnoval tedy všemu kolem Google.

Winamp 5.51

Prehrávač multimediálneho obsahu je aktuálne dostupný vo svojej novej verzii Winamp 5.51.

Obrázek ke článku Logitech: Víte jak reklamovat myš?

Logitech: Víte jak reklamovat myš?

Výrobky společnosti Logitech jsou považovány za velice kvalitní. Přestože je jejich cena mírně vyšší než u low-endové konkurence (Genius a spol.), vyplatí se investovat nějakou tu stokorunu navíc. Získáte nejen o několik tříd lepší zpracování a vlastnosti, ale i výborný servis s delší záruční dobou.

Obrázek ke článku Opera: chceme víc!

Opera: chceme víc!

Opera udělala zásadní rozhodnutí, které kritizují i mnozí její skalní fandové. Podala žalobu na společnost Microsoft za to, že je Internet Explorer součástí operačního systému. A co na to Evropská komise? Co nás ještě čeká?

Obrázek ke článku Crysis: Velká listopadová revoluce!

Crysis: Velká listopadová revoluce!

Již to jsou téměř čtyři roky od doby, kdy německé vývojářské studio Crytek vydalo vynikající hru Far Cry, která se dodnes drží na špici herního světa. Nyní Crytek dokončilo další hru, která je ještě lepší! Počítačové hry jsou opět o kus dál! Next-gen přichází! Adiós konzole!

Windows Live Writer

Jednoduché publikovanie obrázkov, videí a ďalšieho multimediálneho obsahu v blogu.

Obrázek ke článku Výsledky ankety o Nejlepšího autora roku 2007

Výsledky ankety o Nejlepšího autora roku 2007

Dnes po poledni skončila soutěž o Nejlepšího autora roku 2007 na portálu Programujte. Přinášíme informaci o výsledcích jak samotného hlasování, tak celkového skóre dosaženého každým redaktorem s minimálně jedním uděleným bodem.

Obrázek ke článku Ceny notebookov výrazne padajú dole

Ceny notebookov výrazne padajú dole

V tomto roku opäť výrazne klesla cena notebookov. Cena najlacnejšieho notebooku je zruba 11 000 korún s DPH. Podľa analytikov sa ich cena znížila o pätinu.

Acer bude sponzorovat dvě následující olympiády

V počtu prodaných PC má první místo Dell a druhý je Hewlett-Packard. Mezi prodejci Acer a Lenovo probíhá litý boj o třetí stupínek. Acer se rozhodl pomoci si k němu přes Olympijské hry. A to hned dvakrát.

Obrázek ke článku Home Credit chystá investovat stovky milionů do rozšíření ICT development centra v Brně

Home Credit chystá investovat stovky milionů do rozšíření ICT development centra v Brně

V reakci na rozšíření obchodních aktivit v šesti zemích střední a východní Evropy a Asie a přípravu nových aktivit v Číně a Vietnamu bude firma Home Credit významně rozšiřovat své vývojové a provozní středisko informačních a komunikačních technologií v Brně. Během příštích šesti měsíců tak zvýší Home Credit výdaje na své IT centrum bezmála o 60 % v porovnání s posledním půlrokem. Do konce března 2008 tak investice přesáhnou 200 milionů korun. V Brně, které se postupně stává významnou základnou softwarového vývoje, provozu informačních technologií a call center v celé ČR, tak Home Credit vytvoří dalších 50 pracovních míst pro špičkově kvalifikované pracovníky.

Obrázek ke článku Neuvěřitelné slevy pro studenty od Adobe! Nezmeškejte tuto jedinečnou šanci!

Neuvěřitelné slevy pro studenty od Adobe! Nezmeškejte tuto jedinečnou šanci!

Taky jste již objevili obrovskou sílu nástrojů Creative Suite 3 pro tvorbu webu? A taky jste již objevili jejich obrovskou cenu? A taky jste byli tímto objevem obrovsky zklamáni? Tak teď budete obrovsky překvapeni. Možná se vám bude zdát celý tento článek jako fikce, ale je to opravdu realita. Podívejte se na to, co jste ještě neviděli!

Výsledky 451-480 z celkem 1 559 nalezených
  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26     
Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032020 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý