Ostatní – Články – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Ostatní – Články – Programujte.comOstatní – Články – Programujte.com

 

Windows Live Search

Informace o Windows Live Search a návod, jak jej používat (umisťovat na stránky).

Reklama
Reklama

Ripování Her na PSP

Občas se stane, že vaše ISO hra je na paměť konzole příliš velká. A to jenom kvůli zbytečnostem, které tam autor dal. Tak proč je bez problému nesmazat?

Obrázek ke článku Jak si udělat z koníčka business?

Jak si udělat z koníčka business?

K napsání tohoto článku mě přivedly časté diskuze na fórech na téma „Čím chcete být?“, „Jak se stát programátorem?“, „Jakou školu vystudovat?“, „Je lepší C++ nebo C#?“. V rámci toho článku se pokusím odpovědět na dvě takové otázky, a to „Jaký jazyk zvolit?“ a „Jakou školu vystudovat?“. Článek berte jako inspiraci, varování, ponaučení nebo jak chcete.

Byl spuštěn online konkurent pro Microsoft Office

Ve čtvrtek, 22. 11. 2007, oznámil deník The Times, že spoluzakladatel webmailové služby Hotmail právě vydal webově založený klon Microsoft Office nazvaný Live Documents, který se pro něj má stát soupeřem.

Obrázek ke článku Bez IT centra v Brně by to nešlo

Bez IT centra v Brně by to nešlo

Rozhovor s Branko Jeličićem, Chief Operating Officer (COO), Home Credit International, který se vás pokusí přesvědčit, že práce v Brně je to, co hledáte. Home Credit International poskytuje IT a poradenské služby v rámci finanční skupiny PPF, zejména s ohledem na expanzi na trhy východní Evropy a Asie. Zásadní podíl na úspěchu společnosti má technologické řešení Homer vyvíjené a řízené z Brna. A právě v Brně je nezbytné rozšířit vývojářský tým, zejména o absolventy IT oborů.

Obrázek ke článku Microsoft Imagine Cup 2008

Microsoft Imagine Cup 2008

Microsoft otevírá již šestý ročník studentského klání Imagine Cup, jehož cílem je inspirovat mladé lidi k využití informačních technologií pro zvyšování kvality lidského života. Tématem letošního ročníku je životní prostředí: „Představte si svět, ve kterém technologie přinášejí trvale udržitelné životní prostředí“. Studenti mohou sami definovat svůj pohled na životní prostředí a v šesti vypsaných kategoriích mohou navrhnout vlastní přístup k vylepšení této neoddělitelné součásti lidského života.

Obrázek ke článku ESET vydal nové linuxové bezpečnostní produkty

ESET vydal nové linuxové bezpečnostní produkty

Společnost ESET, lídr v proaktivní ochraně proti počítačovým hrozbám, dnes vydala tři nová linuxová řešení pro firemní zákazníky. ESET Gateway Security, ESET File Security a ESET Mail Security jsou založeny na skenovacím jádru ESET NOD32 Antivirus a nabízejí tak linuxovým uživatelům nejvyšší stupeň ochrany proti infiltracím.

Elektronické bankovnictví v Česku: Vtip ze strany bank?

Plánujete využívat internetové bankovnictví? Znáte možná rizika jeho použití? Pokud odpověď na druhou otázku zní „ne“, poradíme vám, kde se zeptat. Vlastně naopak, poradíme, kde se rozhodně ptát nemáte – na pobočkách českých bank.

Matematický koutek - 05 - Sloni a jezírko

Denně se vám může stát že potkáte slony pijící z jezírka. Vypočítejte si ale radši už teď, jak dlouho ho bude pít jeden. Nikdy nevíte, kdy se vám to přeci bude hodit.

Obrázek ke článku Beta verze Firefoxu 3 konečně venku

Beta verze Firefoxu 3 konečně venku

Mozilla po delším čekání uvolnila historicky první beta verzi vyvíjeného internetového prohlížeče. Firefox 3, nebo-li Gran Paradiso, má přinést luxusnější procházení webů, zvýšený výkon, pohodlnější stahování, jednodušší práci s pluginy a mnohem více.

Obrázek ke článku Dobrá práce nemusí být jen v Praze!

Dobrá práce nemusí být jen v Praze!

Společnost se silným zázemím v oblasti bankovnictví by vám ráda dokázala, že skvělou a výborně ohodnocenou práci nemusíte získat jen v Praze. Nebojte se, opravdu hledáme specialisty z oblasti IT. Potřebujeme vás v Brně!

Obrázek ke článku Evoluční optimalizační systémy IV

Evoluční optimalizační systémy IV

Seriál o evolučních optimalizačních systémech pokračuje popisem a demo verzí další praktické aplikace – optimalizačního systému dělení materiálu na válcovně. Přínosem tohoto systému je jeho rychlost, systém dokáže plánovat proces dělení v reálném čase.

Obrázek ke článku Logitech zjednodušuje upload videa na YouTube

Logitech zjednodušuje upload videa na YouTube

Spoločnosť Logitech ako oficiálny partner YouTube Video Toolbox v oblasti webových kamier oznámila, že vdaka novému softwaru Logitech QuickCam ponúka možnosť odosielať videoklipy na YouTube stlačením jediného tlačítka.

Obrázek ke článku MITON koupil Srovnanicen.cz

MITON koupil Srovnanicen.cz

Společnost MITON koupila projekt Srovnanicen.cz, jeden z nejstarších vyhledávačů produktů v internetových obchodech na českém Internetu.

Nejlevnější cz domény u banan.cz - 150 Kč

BANAN.CZ WEBHOSTING – novinky pro nové i stávající klienty
Rozhodli jsme se našim klientům nabídnout ještě v tomto roce spoustu nových služeb a zajímavých slev. Ve stručnosti bychom se tedy rádi zmínili o novinkách, které jsme u BANAN.CZ pro Vás připravili.

Obrázek ke článku Microsoft myslí na studenty

Microsoft myslí na studenty

Firma Microsoft nabízí prakticky veškerý svůj software za minimální ceny. Stačí jen být student na kterékoliv škole v ČR.

Obrázek ke článku ZÁBAVA: Kačanová - opravdu podařené video z YouTube

ZÁBAVA: Kačanová - opravdu podařené video z YouTube

Podobné články zde opravdu často nenaleznete, ale existuje video (resp. zvuková stopa), kterou byste slyšet měli, jelikož se jedná o opravdu výjimečný kousek šířící se nyní českým Internetem.
Stručně: paní na telefonu reklamuje balíčky, které jí došly poštou a které si neobjednala, má vcelku solidního Alzheimera a… … více už si raději poslechněte sami.

Obrázek ke článku Pavel Höfner: se Savanou o Savaně

Pavel Höfner: se Savanou o Savaně

S Pavlem Höfnerem o webhostingu Savana, Hofylandu, úskalích internetového podnikání a tvorbě projektů. Pořadím 4. díl rozhovorů z cyklu Kavárna, tentokrát prozradí důvody vzniku několika webů českého Internetu a nahlédne na jejich chod.

Číselné soustavy

V tomto článku bych vám chtěl ukázat převod decimálních čísel (čísel v desítkové soustavě) do jiných číselných soustav (přesněji do soustavy dvojkové, osmičkové a šestnáctkové).

Výsledky 481-510 z celkem 1 559 nalezených
  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27     
Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032020 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý