Ostatní – Články – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Ostatní – Články – Programujte.comOstatní – Články – Programujte.com

 

Reklama
Reklama
Obrázek ke článku ESET vydal nové linuxové bezpečnostní produkty

ESET vydal nové linuxové bezpečnostní produkty

Společnost ESET, lídr v proaktivní ochraně proti počítačovým hrozbám, dnes vydala tři nová linuxová řešení pro firemní zákazníky. ESET Gateway Security, ESET File Security a ESET Mail Security jsou založeny na skenovacím jádru ESET NOD32 Antivirus a nabízejí tak linuxovým uživatelům nejvyšší stupeň ochrany proti infiltracím.

Elektronické bankovnictví v Česku: Vtip ze strany bank?

Plánujete využívat internetové bankovnictví? Znáte možná rizika jeho použití? Pokud odpověď na druhou otázku zní „ne“, poradíme vám, kde se zeptat. Vlastně naopak, poradíme, kde se rozhodně ptát nemáte – na pobočkách českých bank.

Matematický koutek - 05 - Sloni a jezírko

Denně se vám může stát že potkáte slony pijící z jezírka. Vypočítejte si ale radši už teď, jak dlouho ho bude pít jeden. Nikdy nevíte, kdy se vám to přeci bude hodit.

Obrázek ke článku Beta verze Firefoxu 3 konečně venku

Beta verze Firefoxu 3 konečně venku

Mozilla po delším čekání uvolnila historicky první beta verzi vyvíjeného internetového prohlížeče. Firefox 3, nebo-li Gran Paradiso, má přinést luxusnější procházení webů, zvýšený výkon, pohodlnější stahování, jednodušší práci s pluginy a mnohem více.

Obrázek ke článku Dobrá práce nemusí být jen v Praze!

Dobrá práce nemusí být jen v Praze!

Společnost se silným zázemím v oblasti bankovnictví by vám ráda dokázala, že skvělou a výborně ohodnocenou práci nemusíte získat jen v Praze. Nebojte se, opravdu hledáme specialisty z oblasti IT. Potřebujeme vás v Brně!

Obrázek ke článku Evoluční optimalizační systémy IV

Evoluční optimalizační systémy IV

Seriál o evolučních optimalizačních systémech pokračuje popisem a demo verzí další praktické aplikace – optimalizačního systému dělení materiálu na válcovně. Přínosem tohoto systému je jeho rychlost, systém dokáže plánovat proces dělení v reálném čase.

Obrázek ke článku Logitech zjednodušuje upload videa na YouTube

Logitech zjednodušuje upload videa na YouTube

Spoločnosť Logitech ako oficiálny partner YouTube Video Toolbox v oblasti webových kamier oznámila, že vdaka novému softwaru Logitech QuickCam ponúka možnosť odosielať videoklipy na YouTube stlačením jediného tlačítka.

Obrázek ke článku MITON koupil Srovnanicen.cz

MITON koupil Srovnanicen.cz

Společnost MITON koupila projekt Srovnanicen.cz, jeden z nejstarších vyhledávačů produktů v internetových obchodech na českém Internetu.

Nejlevnější cz domény u banan.cz - 150 Kč

BANAN.CZ WEBHOSTING – novinky pro nové i stávající klienty
Rozhodli jsme se našim klientům nabídnout ještě v tomto roce spoustu nových služeb a zajímavých slev. Ve stručnosti bychom se tedy rádi zmínili o novinkách, které jsme u BANAN.CZ pro Vás připravili.

Obrázek ke článku Microsoft myslí na studenty

Microsoft myslí na studenty

Firma Microsoft nabízí prakticky veškerý svůj software za minimální ceny. Stačí jen být student na kterékoliv škole v ČR.

Obrázek ke článku ZÁBAVA: Kačanová - opravdu podařené video z YouTube

ZÁBAVA: Kačanová - opravdu podařené video z YouTube

Podobné články zde opravdu často nenaleznete, ale existuje video (resp. zvuková stopa), kterou byste slyšet měli, jelikož se jedná o opravdu výjimečný kousek šířící se nyní českým Internetem.
Stručně: paní na telefonu reklamuje balíčky, které jí došly poštou a které si neobjednala, má vcelku solidního Alzheimera a… … více už si raději poslechněte sami.

Obrázek ke článku Pavel Höfner: se Savanou o Savaně

Pavel Höfner: se Savanou o Savaně

S Pavlem Höfnerem o webhostingu Savana, Hofylandu, úskalích internetového podnikání a tvorbě projektů. Pořadím 4. díl rozhovorů z cyklu Kavárna, tentokrát prozradí důvody vzniku několika webů českého Internetu a nahlédne na jejich chod.

Číselné soustavy

V tomto článku bych vám chtěl ukázat převod decimálních čísel (čísel v desítkové soustavě) do jiných číselných soustav (přesněji do soustavy dvojkové, osmičkové a šestnáctkové).

Obrázek ke článku  Skype-Phone je tady!

Skype-Phone je tady!

Společnost Skype vydala třetí mobilní telefon, který uživatelům umožní v rámci sítě Skype provozovat hovory zdarma.

Den proti spamu

Na českém Internetu proběhne unikátní akce. Den proti spamu 2007.

Obrázek ke článku SPECIÁL: Jak probíhal vývoj nové verze

SPECIÁL: Jak probíhal vývoj nové verze

Co zapříčinilo vznik nové verze, jak vypadala homepage v průběhu vývoje, co vše se změnilo s jejím příchodem nebo co se do konečné verze nedostalo? Na tyto otázky a mnohem více se budu snažit odpovědět v tomto poměrně rozsáhlém článku, kde ukážu i prvotní nákresy portálu a jeho služeb, povím i několik perliček ze zákulisí, přiblížíme si potřeby, proč nová verze vlastně nakonec vzniknout musela, a podíváme se i do budoucnosti portálu. Nenecháme chladné ani spekulace kolem nové verze a všechny se je budu snažit vysvětlit či vyvrátit a v neposlední řadě nakoukneme i do zcela nové administrace. Pokud vás tedy vývoj Programujte – verze 3.0 – zajímá, zvu vás do úplných počátků…

Obrázek ke článku Nový Mac OS X v10.5 Leopard!

Nový Mac OS X v10.5 Leopard!

Apple uvádí na český trh dlouho očekávaný operační systém Mac OS X v10.5 Leopard, který by měl podle vyjádření společnosti přinést více než 300 nových funkcí a vylepšení. Podle uživatelů současné verze Mac OS X by navíc mělo jít o relativně revoluční systém, který dlouho netrpělivě očekávali.

Obrázek ke článku Microsoft hlásí rekordní zisky

Microsoft hlásí rekordní zisky

Jak už to bývá v tomto období zvykem, firmy se chlubí svými tučnými zisky a softwarový gigant Microsoft samozřejmě nemůže zůstat pozadu.

Výsledky 481-510 z celkem 1 559 nalezených
  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27     
Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032019 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý