Ostatní – Články – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Ostatní – Články – Programujte.comOstatní – Články – Programujte.com

 

Reklama
Reklama

Basic Miranda IV. - Nastavení smajlíků

Je načase, abyste si upravili Mirandu tak, aby se vám více líbila i po vzhledové stránce. Proto vám nyní popíšu, jak si dodat do Mirandy smajlíky – což je nepostradatelná věc (alespoň u mě :D)…

Reklamní systém KLIK.cz

Reklama je jednou z nejdůležitějších částí marketingu. Proto ji nesmíme podceňovat ani u webových služeb a produktů. Máte webové stránky a chcete vydělávat na reklamě, anebo chcete udělat reklamu svému webovému projektu? Vyzkoušejte KLIK.cz.

Rozhovor s Tomášem Matějíčkem

Přinášíme vám rozhovor s autorem linuxové Live CD distribuce Slax. Co si myslí autor linuxové distribuce o Windows, kolik času tráví u počítače? To vše a samozřejmě mnohem více se dozvíte v tomto článku!

CeBIT: notebook se Santa Rosou

Intel už před nějakým časem představil svoje procesory Santa Rosa. Na trhu však ještě nejsou a Intel výslovně zakázal jakékoli vystavování.

Do Microsoft Empower programu pro nezávislé vývojáře se zapojilo přes 230 společností

Společnost Microsoft zavedla v ČR a na Slovensku v roce 2003 partnerský program pro nezávislé vývojáře softwaru, kteří používají technologie Microsoft. Od té doby výhod programu Empower for ISVs (Independent Software Vendors) využilo již 180 firem z ČR a 50 ze Slovenska. Celosvětově je v programu aktivních 13 400 firem. „Program využívají živnostníci, začínající vývojářské společnosti, ale i společnosti s již uznávaným a úspěšným řešením s vizí nové verze nebo nového produktu,“ říká v rozhovoru Veronika Lipovská, která v Microsoft ČR a SR působí jako ISV Partner Account Manager.

„Válka” prohlížečů začíná

Rozjíždí se opravdová válka mezi prohlížeči, tedy alespoň co se anketové války týče. Který prohlížeč je nejvíce oblíbený a který skončí za pár let jen v koši?

Open Transport Tycoon

Snad každý z vás zná dnes již klasickou hru Transport Tycoon. Většina snad i její pokračování Transport Tycoon Deluxe. Dnes se ale podíváme na její Open Source alternativu – Open Transport Tycoon Deluxe.

Začal CeBIT 2007

Dnes začal veletr spotřební elektroniky, výpočetní techniky a informačních technologií.

Výsledky 691-720 z celkem 1 559 nalezených
  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34     
Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032021 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý