Ostatní – Články – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Ostatní – Články – Programujte.comOstatní – Články – Programujte.com

 

Českému Internetu je 15 let

Připojení k Internetu dnes patří k základnímu vybavení firem, služeb, ale i domácností. Víte ale, jak dlouho už v České republice Internet je? 13. února 2007 to bude právě 15 let od doby, co se u nás k Internetu připojila první společnost.

Reklama
Reklama

Mafia vs. dnešní hry

Mafia je výborná hra z Čech, kterou klidně můžeme považovat za legendu! Ovšem mnoho novějších her je považováno za lepší jen kvůli tomu, že jsou právě novější. Já se vám snažím ukázat, že Mafia je i nyní, po šesti letech od vydání, lepší než hry, které vyšly relativně nedávno…

Přístupové metody

Základní informace o 4 metodách přístupu k přenosovému médiu, v první části pouze o prvních dvou – Statické přidělování a Distribuované přidělování.

Český web pro amatérská videa

Česká republika již má server pro amatérská videa. Donedávna češi mohli nahrávat své amatérské video jen na zahraniční weby, jako je např. YouTube a MetaCafe. Dnes však již mohou videa nahrávat na český server s názvem N-JOY.

Maple 11

Matematický systém Maple přijde v březnu s novou verzí, a to s verzí Maple 11. V tomto článku se zaměříme na shrnutí nových komponent a vylepšení v systému.

Paměti flash

Pár zajímavých novinek ohledně flash pamětí.

Velký test free webhostingů

Chcete zveřejnit webovou prezentaci a nevíte, jaký využít free webhosting? Nebo vás zajímá, který je nejlepší? Právě pro vás jsme připravili velký test českých webhostingů, které jsou dostupné zcela zdarma.

PC-BSD 1.3

PC-BSD je distribúcia založená na FreeBsd so zameraním na desktopového užívateľa. Celá inštalácia pochádza z dvoch CD, alebo jedného DVD.

Kdo je tady spammerem?

Americký oblastní soud ve státě Illinois přikázal majitelům Spamhaus.org vyplacení nezanedbatelné částky 11 mil. dolarů jako odškodnění firmě e360insight, která se podle tohoto rozsudku neoprávněně objevila na seznamu spammerů, který Spamhaus udržuje. Spamhaus přesto toto odškodnění nevyplatil, neboť tato firma se nenachází ve Spojených státech, ale na území Velké Británie, kde americké zákony a rozhodnutí soudu neplatí.

Windows Media Player už i v češtině

Byli jste nadšení vydáním Windows Media Playeru 11 ke konci minulého roku, ale vadilo vám anglické prostředí? Dnes už zoufat nemusíte, je tu česká lokalizace!

Informace o nové verzi Microsoft Office - Office 12

Nová verze Microsoft Office bude používat nový formát souborů, založený na standardu XML 1.0 a kompresní technologii ZIP. Uživatelé si budou moci zvolit, zda chtějí implicitně používat původní binární formát souborů nebo formát nový. Výhodou nového formátu je snazší výměna dat s podnikovými systémy, až o 75 % menší velikost souborů, rozšířené možnosti obnovy dat z poškozených souborů, větší bezpečnost proti virům a větší ochrana před neúmyslným zveřejněním metadat.

Zkuste si Lineage 2 na oficiálním serveru zadarmo!

Hrajete Lineage 2 (dále jen L2) na nějakém z free serverů a říkali jste si, jaké by to bylo hrát na oficiálním serveru? Asi se většině, tak jako mně, nechce platit (i když ne moc) za přístup na oficiální server. Ale teď máte jedinečnou možnost si zapařit na oficiálnim serveru úplně zadarmo!

Windows Vista v reálném nasazení I.

Operační systém Windows Vista je na světě. V tomto článku přinášíme první pohled na možnosti systému, dostupnost základního softwaru či možnosti jeho provozu nyní, krátce po vydání.

Bad Day L.A.

Znáte to, jste klasický vyšinutý bezdomovec, který se ocitne uprostřed města, kde se stávají divné věci. Na obyvatele útočí Zombie, velké záplavy provázené tsunami nebo zemětřesení, které způsobí sesuvy většiny budov ve městě. K tomu všemu se ve městě objeví teroristé a snaží se udělat co nejvíce škod a vy, jako hlavní postava, máte za úkol jim v tom zabránit a pomoci obyvatelům L. A. přežít tento strašný den.

Výsledky 811-840 z celkem 1 559 nalezených
  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38     
Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032021 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý