cawte.
mam taky problem ze ked napisem program vo visual studiu, alebo aj devc++, vlstne to je asi jedno v com...tak ked ho potom spustim tak mi cmd ukaze vystup asi na pol sekundy a hned sa to zavre....pls mozte mi poradit ako to nastavim aby sa mi to automaticku nezatvaralo??
velmi surne, dakujem
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 78.98.29.–
Návštěvník
Zjistit počet nových příspěvků
































