Názory ke článku Joomla! - Úvod do redakčních systémů – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Názory ke článku Joomla! - Úvod do redakčních systémů – Programujte.comNázory ke článku Joomla! - Úvod do redakčních systémů – Programujte.com

 

Názory ke článku Joomla! - Úvod do redakčních systémů

JMM   NOVÝ
18. 8. 2006

Ještě si mohl zmínit třeba Drupal <a href="http://drupal.org">[link]</a> - má dost modulů a je i v možnost počeštění. (teda jen podle toho co sem viděl na webu)
Nechceš se věnovat i phpRS mimo Joomla!?

vojmil   NOVÝ
18. 8. 2006

Vybral jsem jen ty, co jsou mi nejmilejší a Drupal mě neokouzlil (modulů má více PHP-Nuke). A phpRS - stačí počkat, jen co bude nějaký nápad...

Pacik   NOVÝ
18. 8. 2006

Ahoj všichni. Hledám nějakej redakční systém ale aby byl trochu z phhpRS (chci aby tam byla nabídka témat (jako je taky php, c++,..) ze kdys na to kliknete tak se vam zobrazy vsechny clanky z ty kategorie, a aby na to byla pokud mozno cestina. ale pokud bude i nejakej jen v an tak mi to nevadi.

vojmil   NOVÝ
18. 8. 2006

No, přesně tohle umožňuje i Joomla! výpis dané kategorie i pod kategorií, stači hledat, v tomhle seriále to taky určitě zmíním.

Andy   NOVÝ
14. 11. 2006

a taka otazka je joomla lepsia ko phpRS alebo ake maju vyhody nevyhody?

Jimmy   NOVÝ
15. 5. 2007

Nazdar. Mám vlastně stejnou otázku. Říká se, že k phpRS je zatím míň součástí a themes. Já osobně mám radši Joomlu! Rozběhal jsem v ní cokoliv jsem chtěl.

Jusepe   NOVÝ
15. 6. 2007

A už jste vyzkoušeli SunLight ? Www.Sunlight.Profitux.Cz doporučuju jednoduchý český redakční systém!

Helios   NOVÝ
12. 2. 2008

zdar,
zkoušel jsem na webzdarma.cz Joomlu, ale měl jsem s tím problémy - nešlo mi uploadnout sql databázi, po instalaci nešly nahrávat obrázky apod. Můžete mi poradit vhodnou alternativu, kterou máte vyzkoušenou?
Potřebuju to na osobní stránky - tj. články a případně fotky, komentáře, guestbook, soubory ke stažení vč. počítadla stažení a přístupu na stránky - pokud by to bylo všechno v základním balíku, tím líp.

aphex   NOVÝ
28. 3. 2008

Zdravím,

Díky za tip na Joomla!.

phpRS provozuji, jsem zatím spokojen, nemám sice moc srovnání s ostatními CMS, ale phpRS se mi zdá v pohodě. Trochu jsme přepsali podrubriky, to mi přišlo nedořešené. Pokud, ale Váš web jede na phpRS, jak píšete, pak by mě zajímal Váš e-shop (viz. horní navigační lišta).

Teď zkouším MkPortal. Mohl byste zhodnotit třeba i ten?

díky

Berushka54   NOVÝ
6. 9. 2009

E-shop pro obchodování na internetu s možností stažení české verze zdarma na stránkách OXID eShop. Snadná instalace s otevřeným zdrojovým kódem http://www.oxid-eshop.cz/vlastnosti-community-edition-d305/ :)

David   NOVÝ
3. 11. 2009

Ahoj, měl jsem Joomlu dlouho, ale teď jsem ji vyměnil za redakční systém Easoo a nemužu si jej vynáchvalit. Doporučuju všem, jednoduché ovládání, v češtině, výborná promyšlenosta pružnost...www.easoo.cz David Skála

Petr   NOVÝ
4. 9. 2010

Zdravim všechny,
prosím o radu jak zarovnat položky v menu na webu www.tmsecurity.cz
Původně byly vlevo s identifikátorem <div class="main_module">, ale vymazal jsem si main menu a po založení nového se zarovnávají doprava a mají indentifikátor <div class="module">. Už jsem projel a přepsal snad každou položku v CSS ale pořád nic .
Moc díky za pomoc

Přidej svůj názor

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo e-mailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Reaguješ na příspěvek:
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové názory e-mailem (pouze pro přihlášené)
Sleduj názory ke článku a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý