Názory ke článku Obsluha maticové klávesnice 3x4 tlačítka (ASM51) jednochipem – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Názory ke článku Obsluha maticové klávesnice 3x4 tlačítka (ASM51) jednochipem – Programujte.comNázory ke článku Obsluha maticové klávesnice 3x4 tlačítka (ASM51) jednochipem – Programujte.com

 

Názory ke článku Obsluha maticové klávesnice 3x4 tlačítka (ASM51) jednochipem

Tax   NOVÝ
10. 3. 2007

"Mohou nastat i situace, kdy je například v jednom okamžiku stisknuto více tlačítek, ale to je nestandardní a nechť se s tím každý vypořádá po svém."

Ano, běžně nepoužíváne shift, ctrl, příp kombinace ctrl atl del ;)
Popis funkce podle mě byl velmi strohý kdybych nevěděl jakým způsobem to funguje z tohoto článku bych to rozhodně nepochopil. Pocybuju že někdo kdo nepochopí elemen. funkci může upravovat tvůj na můj vkus složitý program.

benghi   NOVÝ
12. 3. 2007

Nevím, článek jsem četl až poté, co jsem viděl program a z programu mi to bylo jasný na první pohled. Přiznám se, že bych to dělal jinak, ale tohle je taky pěkný, líbí se mi to, taktéž se mi líbí článek, ač připouštím, že to není napsaný ,,pro blbý''. Nutí to člověka, kterej programovat v assembleru neumí, aby důkladně kod zkoumal a to je jenom dobře, protože to je jediná možnost, jak se něco naučit.

Autorovi bych vzkázal. Po didaktické stránce to máš zmáknutý perfektně. Máš na to napsat dobrou učebnici programování v assembleru a takovejch lidí je velmi velmi málo. Máš můj obdiv.

SC   NOVÝ
30. 3. 2007

..obavam se, ze obsluha maticove klavesnice se resi uplne jinak, uz jen kvuli moznosti zjisteni zmacknuti vice klaves. Jinak problem tohoto kodu je, ze pokud by se mela klavesnice rozsirit, treba na 8x8 klaves (2 porty), tak by mel vysledny program minimalne 500b, coz je na tak jednoduchou aplikaci psanou v asm hodne..

Přidej svůj názor

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo e-mailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Reaguješ na příspěvek:
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové názory e-mailem (pouze pro přihlášené)
Sleduj názory ke článku a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý