Názory ke článku Vydal jsem se do rušných ulic města Brna nafotit zdejší underground - report – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Názory ke článku Vydal jsem se do rušných ulic města Brna nafotit zdejší underground - report – Programujte.comNázory ke článku Vydal jsem se do rušných ulic města Brna nafotit zdejší underground - report – Programujte.com

 

Názory ke článku Vydal jsem se do rušných ulic města Brna nafotit zdejší underground - report

martin   NOVÝ
14. 10. 2011

fotky jsou super - nejsa žádný odborník, prostě se mi líbí :)

tou paní Helenou nemyslíš snad tu sjetou lady, která, když je prdlá, tak vyřvává po celé ulici, ať jdou všichni do hajzlu a sedává u hlaváku s pankáčema? Ta, co má xicht tak vyjetej a sjetej, že se k ní člověk bojí přiblížit...? Jestli chceš "pohodové bezdomovecké téma", tak si skoč k armádě spásy u Křenky - tam se slízají vždycky, mnohokrát jsem kolem nich procházel a žádnej ožralej nepříjemnej element tam nikdy nebyl - prostě lidi, co jsou z nějakýho důvodu v hajzlu.

Ale pravej underground bych viděl třebas na Cejlu v šalině jet se sjetejma cigánama, kteří smrdí toluenem na sto honů, nebo se projít po bratislavské, případně v noci viz zmíněný podchod u hlaváku, lidi chčijící, blijící všudemožně...

Nebo si jdi pokecat s taxikářema, ti mají stories plno - o lidech, který vezli a za hodinu je volali cajti, jestli prý o nich něco neví, protože je našli mrtvé / znásilněné a tak...

To je Brno, jak ho znám....

johnyvrr, autor článku   NOVÝ
14. 10. 2011     web     twitter

#1 martin
čau Martine,

hehe, ne - paní Helena je ta se dvěma pejskama, co sedává výhradně na trávě před Červeným kostelem (viz foto) nebo poblíž obchodního domu Vágner, a je opravdu v obličeji docela milá. Ale myslím, že vím, o koho jde v případě tvého popisu ;) Skutečně jsem si pohrával i s myšlenkou vyfotit squattery na hlavním, ale přece jen - tihle lidé jsou více agilní, více nevyrovnaní a moje technika není nejlevnější :D Asi je underground a UNDERGROUND, jak říkáš, já se zaměřil na ten "pohodovější" ... ale díky za koment!!

Ivo   NOVÝ
14. 10. 2011

ta fotka bezdomovce se psem se fakt povedla

shmoula   NOVÝ
15. 10. 2011

Imho musis rozlisovat mezi bezdomovci a 'bezdomovci' (to je ta banda vecne ozralych somrujicich pseudopankacu)

Zasláno z mobilního telefonu.

Ondřej   NOVÝ
15. 10. 2011

Toho bezdomovce s plnovousem často potkávám v okolí našich kolejí, jednou sem ho viděl i sedět v naší hospodě u kolejí :)

Tomáš   NOVÝ
19. 10. 2011

#1 martin
No já na Cejlu bydlel 3 roky. Jako Brna neznalý student VŠ jsem si řekl že to "nemůže být tak hrozné jak všichni tvrdí". Nebylo to sice tak strašné jak spousta lidí často tvrdí, ale taky to nebyl žádný med... Vidět a slyšet maximálně 10 let staré děti jak si v šalině povídají o tom jak se včera "bezva sjeli" z ředidla, a že si berou něco i do školy na "zpestření", to už byla docela síla i na mě, a to mám žaludek zvyklý na ledasco.

No a k článku - fotky jsou opravdu povedené, já sám jsem nikdy odvahu neměl, s těmihle lidmi mluvit. Všechny ty obličeje znám. Možná by nebylo špatné zkusit s nimi takový rozhovor, jejich životní příběh, atd.. Mohlo by to být možná docela zajímavý čtení.

johny   NOVÝ
13. 1. 2012

Tomu s tím plnovousem a psem říkáme "Yachtový dědeček", protože - nevím jak tomu je v současné době - ale rok zpátky chodil skoro každý večer na palačáku do Yachtu. Je tam něco jako štamgast. Pejskové se mu tam volně potulujou hospodou a on buď surfuje na netu, pokud má někdo noťas a nebo sedí u baru komentuje lidem jejich výběr. Jednou jsme si s kámošem objednávali nějaký absinthový koktejl a hned se s náma pustil do řeči.

Mimo to jsem ho potkal v létě i na festivalu v Trutnově a prý byl viděn i na Mastrech.

Přidej svůj názor

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo e-mailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Reaguješ na příspěvek:
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové názory e-mailem (pouze pro přihlášené)
Sleduj názory ke článku a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý