Názory ke článku Seznam změnil relevanci vyhledávání, pozice se změnily mnohdy razantně – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Názory ke článku Seznam změnil relevanci vyhledávání, pozice se změnily mnohdy razantně – Programujte.comNázory ke článku Seznam změnil relevanci vyhledávání, pozice se změnily mnohdy razantně – Programujte.com

 

Názory ke článku Seznam změnil relevanci vyhledávání, pozice se změnily mnohdy razantně

Pilda   NOVÝ
18. 10. 2013

To je ale vcelku extrémní ten nový vzhled a funkčnost. Nevím odkud seznam loví ty náhledy, ale podle toho jak moc dlouho se načítají, bych se nedivil, kdyby to screenshotoval on the fly.  Další věc je délka popisu stránky. Kratší už to být snad nemohlo, takhle je to je zcela nepoužitelné. To, že má jméno stránky a začátek stejnou (ošklivou) barvu přehlednosti také moc nepřidá. Celkově ta stránka působí jak rozsypaný čaj. Podle mě je to FAIL. Designer by se měl stydět.

msx   NOVÝ
6. 11. 2013

Nechápem komu je načo seznam, keď je tu google.

Zasláno z mobilního telefonu.

tanned88   NOVÝ
11. 11. 2013     web     twitter

#2 msx
Byť je fakt, že většina trochu geek lidí používá primárně Google, dle statistik je v ČR stále nejpoužívanějším internetovým vyhledávačem Seznam. Z pohledu provozovatele nějakého e-shopu je celkem dost důležité jakým způsobem Seznam změní vyhledávací algoritmus, protože některé z e-shopů mají právě z vyhledávačů velký přístup a tudíž i zisk.

Nejsem si jistý, v jakém poměru to bude ku produktovým porovnávačům aka heuréka a Zboží. Předpokládal bych že většina e-shopů má největší přístup právě z nich, nicméně kromě toho v podstatě nic jiného (Banner, PPC, offline) než vyhledávače jim zajímavá čísla negeneruje.

Takže asi právě proto je to celkem důležitá věc :o)

Jerim   NOVÝ
13. 11. 2013

Uf, to je docela dost špatné, ale to už je holt boj těch, kteří seznam používají.

I když, ne že by na tom byl Google o moc lépe, poslední dobou to jde i s ním těžce z kopce a nedivil bych se, kdyby to od Seznamu zkopíroval.

Zajímavé je, že na seznam třeba vůbec nechodím a přesto se mi nainstalovaly nějaké jeho stupidní rozšíření, na které jsem musel pomalu antivirem, aby zmizely. 

Přidej svůj názor

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo e-mailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Reaguješ na příspěvek:
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové názory e-mailem (pouze pro přihlášené)
Sleduj názory ke článku a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý